PDA

View Full Version : سوال: خرید دلفی

YkA1363
جمعه 08 فروردین 1393, 00:01 صبح
سلام
من با دلفی 7 کار می کردم الان می خوام نسخه جدیدش رو بگیرم ولی نمی دونم چه ورژنی رو باید تهیه کنم دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنند.
و اگه میشه لطف کنید بگین Delphi xe چیه؟

soft-c
جمعه 08 فروردین 1393, 11:08 صبح
سلام
من با دلفی 7 کار می کردم الان می خوام نسخه جدیدش رو بگیرم ولی نمی دونم چه ورژنی رو باید تهیه کنم دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنند.
delphi xe یا همون دلفی 2011 است که بعد از دلفی 2010 به سرانجام رسید و یکی از نسخه های دلفی است . مثلا یکی از نسخه های دلفی ، دلفی 7 است . بعد از دلفی xe که به دلفی 2010 نزدیک بود ، تحولات زیادی در دلفی ایجاد شد مانند اضافه شدن firemonkeyو برنامه نویسی برای مک و اندروید و ... .
آخرین نسخه دلفی هم در حال حاضر دلفی xe5 است .

بابک.م.
جمعه 08 فروردین 1393, 12:41 عصر
سلام

حتما یه نگاهی به این (http://lazarus.freepascal.org) بندازین، رایگان هست. محیطش شبیه به دلفی 7 هست و امکانات Delphi xe رو داره و در بعضی موارد جلو تره :چشمک:

YkA1363
شنبه 09 فروردین 1393, 14:28 عصر
delphi xe یا همون دلفی 2011 است که بعد از دلفی 2010 به سرانجام رسید و یکی از نسخه های دلفی است . مثلا یکی از نسخه های دلفی ، دلفی 7 است . بعد از دلفی xe که به دلفی 2010 نزدیک بود ، تحولات زیادی در دلفی ایجاد شد مانند اضافه شدن firemonkeyو برنامه نویسی برای مک و اندروید و ... .
آخرین نسخه دلفی هم در حال حاضر دلفی xe5 است .

ممنون از رهانماییتون من شهرستان زندگی می کنم و اینجا نسخه xe5 ندارن تو اینترنت هم سرچ کردم فروش اینترنتی براش پیدا نکردم میشه یک لینک و قیمتش رو برام بزارین اگه ممنوعه به ایمیلم بفرستین تا گرون نخرم. ممنون
yka1363@gmail.com

soft-c
یک شنبه 10 فروردین 1393, 22:01 عصر
ممنون از رهانماییتون من شهرستان زندگی می کنم و اینجا نسخه xe5 ندارن تو اینترنت هم سرچ کردم فروش اینترنتی براش پیدا نکردم میشه یک لینک و قیمتش رو برام بزارین اگه ممنوعه به ایمیلم بفرستین تا گرون نخرم. ممنون
yka1363@gmail.com
http://barnamenevis.org/showthread.php?418918-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D9%84%D9%81%DB%8C-XE5