PDA

View Full Version : سوال: معرفی کتاب های فارسی ترجمه شده برای برنامه نویسی حرفه ای php

Ebrahim_Rayaneh
جمعه 08 فروردین 1393, 00:23 صبح
از دوستان ، اگه کسی در زمینه کتابهای ترجمه شده واسه برنامه نویسی حرفه ای (و تاکید میکنم حرفه ای ) php اطلاع دارن ، از ما دریغ نفرماین :لبخندساده:

البته خودم یه سرچایی زدم تو گوگل و به عنوان مثال به کتابهای انتشارات ناقوس (دو جلدی) رسیدم ، اما اینها بیشتر در سطح مقدماتی و متوسط آموزش میدن ، من یه کتاب حرفه ای میخوام! اگه کسی سراغ داره آدرسشو همین جا بزاره ،

و در ضمن در حین سرچ به کتاب انگلیسی Professional PHP6 / Ed Lecky-Thompson, Steven D. Nowicki, Thomas Myer رسیدم که واقعا کتاب حرفه ای هست ، اما چون انگلیسی بنده ضعیف هست ، از دوستان اگه کسی میدونه که این کتاب ترجمه شده یا نه، بگه ممنون میشم...
کتاب مذکور واقعا فوق العاده س ، حیف که من انگلیسیم ضعیفه :گریه:

خلاصه هر چی کتاب (فیزیکی نه ایبوک!!) ترجمه شده ی حرفه ای میشناسید ، بگید. سریع بپرم برم بخرم :چشمک:

MMSHFE
جمعه 08 فروردین 1393, 08:43 صبح
بعید میدونم کتاب فارسی خوب در زمینه PHP پیدا کنید که واقعاً حرفه ای و تخصصی آموزش داده باشه.

hamedarian2009
جمعه 08 فروردین 1393, 10:57 صبح
فکر می کنم بهترین کتاب فارسی موجود در بازار کتاب PHP and MySQL Web Development آقای welling و thomson که ویرایش چهار آن جدیدترینشه اما در ایران ویرایش سه آن توسط رضا ایراهیمی انتشارات نص ترجمه شده و به نظرم کتاب خوبیه و به همراه انجام پروژه آموزش میده