PDA

View Full Version : آپلود پروژه در روی هاست

هزاره سوم
شنبه 09 فروردین 1393, 10:27 صبح
سلام
من پروژه م روی هاست آپلود کردم ولی نمیدونم چرا همچین اروری میده :(

Unable to locate the model you have specified: my_model

model :

<?php if ( ! defined('BASEPATH')) exit('No direct script access allowed');
class My_Model extends CI_Model{
public function __construct(){
parent::__construct();
$this->load->database();
} /* * insert in DATABASE* */
public function insert_entry($query){ $this->db->insert('info',$query);
}

controller :

$dt=array('upload_data' => $this->upload->data());
$data=$this->upload->data();
$inf =array( 'file_name' =>$data['file_name'], );
$this->load->model('my_model');
$this->my_model->insert_entry($inf);
$this->load->view('upload_success', $dt);

ممکنه از دیتابیسی باشه که توی هاست ساختم ؟
چون توی مدل دیتابیس لود میشه و اگر نتونه خوب اونو لود کنه پس مدل هم لود نمیشه

rezaramzi
شنبه 09 فروردین 1393, 15:12 عصر
شرمنده من ویندوزی که دارم داخلش طراحی سایت می کنم 7 هستش.من یکی از سایتامو با php و سایت دیگمو دارم با asp طراحی می کنم.برای اینکه بخوام هاست بگیرم باید هاست ویندوزی بگیرم یا هاست لینوکسی؟
اگه میشه جوابمو بدید . خیلی خیلی ممنونم er.rezaramzi@gmail.com

هزاره سوم
شنبه 09 فروردین 1393, 18:50 عصر
کسی نمیتونه کمک کنه :گریه:

rezaramzi
یک شنبه 10 فروردین 1393, 14:04 عصر
اگر این سوال برایتان به وجود آمده است که هاست ویندوز یا لینوکس چه تفاوت هایی باهم دارند و استفاده از کدام نوع هاست بهتر است. توصیه می کنیم تا پایان این مطالب با ما باشید.
http://www.tehranhost.com/needfi/uploads/2012/12/409x241xwindows-or-linux.jpg.pagespeed.ic.GWZk795xlu.jpg (http://www.tehranhost.com/needfi/uploads/2012/12/windows-or-linux.jpg)
هر یک از انواع هاست ویندوز یا لینوکس مزایا و معایبی نسبت به یک دیگر دارند که در ادامه به برسی آنها خواهیم پرداخت:1- پشتیبانی از زبانهای برنامه نویسی: زبانهای پی اچ پی و ای اس پی دو زبان برنامه نویسی نویسی هستند که بیش از 90 درصد وبسایتهای موجود در اینترنت به این زبانها نوشته شده اند، بنابراین شما باید ببیند که کدام نوع هاست ویندوز یا لینوکس را نیاز دارید. در ویندوز از هر دو زبان فوق پشتیبانی می شود که این پشتیبانی برای پی اچ پی بسیار ضعیف است و شما امکان استفاده از بسیاری ویژگی های پی اچ پی، و نصب بسیاری از سیستم های نوشته شده به زبان پی اچ پی را ندارید اما در لینوکس گرچه تنها تنها از زبان پی اچ پی حمایت می گردد و هیچگونه پشتیبانی از ای اس پی صورت نمی گیرد اما این پشتیبانی کامل است، بنابراین اگر سایت شما به زبان ای اس پی نوشته شده است نیاز است که حتما هاست ویندوز خریداری کنید، اما اگر سایت شما پی اچ پی است نیازی نیست به طور ضروری از هاست ویندوز استفاده کنید و هاست لینوکس می تواند به طور کامل پاسخگوی نیاز شما باشد. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که قصد کار کرد با چه نرمافزارهایی را دارید مثلا اگر قصد کار با پلسک (http://www.tehranhost.com/%da%a9%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%84-%d9%be%d9%86%d9%84-%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%be%d9%84%d8%b3%da%a9/) را دارید باید از ویندوز و اگر قصد کار با دایرکت ادمین یا سی پنل (http://www.tehranhost.com/%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a7%d8%af%d9%85%db%8c%d9%86-%db%8c%d8%a7-%d8%b3%db%8c-%d9%be%d9%86%d9%84/) را دارید از هاست لینوکس باید استفاده کنید.2- قیمت: هاست ویندوز نسبت به هاست لینوکس قیمت گرانتری دارد و این در حالی است که در قیمت مساوی برای پشتیبانی از پی اچ پی هاست لینوکس از کیفیت بالاتری برخوردار است.3- امنیت: در دو مورد گفته شده ی قبلی چون تفاوت ها محرز بودند هیچ شکی حتی در بین طرفداران و مخالفان هر نوع هاست ویندوز یا لینوکس وجود نداشت که واقعیت به همان شکلی است که گفته شد اما در مورد امنیت از آنجا که مقوله ی امنیت یک موضوع نسبی است ممکن است نتوان با قاطعیت از یک نوع هاست (http://www.tehranhost.com/) حمایت کرد. مساله ای که وجود دارد این است که هاست پی اچ پی از فراوانی بیشتری (بیش از 80 درصد وبسایت های جهان با این زبان نوشته شده اند) برخوردار است بنابراین برای هکرها به صرفه تر است که باگهای لینوکس را که پلتفرم مخصوص پی اچ پی است را کشف کنند اما هکرهای مخصوص ویندوز و ای اس پی نیز کم نیستند و به نسبت فراوانی وبسایتهای مبتنی بر ویندوز آنها هم فراوانی دارند. پس اگر دیده می شود که وبسایت های نوشته به زبان پی اچ پی (که معمولا بر روی هاست های لینوکس راه اندازی می شوند) بیشتر هک می شوند اغلب به دلیل بیشتر بودن تعداد این وبسایت ها به وبسایتهای ای اس پی (که لزوما باید بر روی هاست ویندوز راه اندازی شوند) می باشد و حتی اگر در مقابل هر 7 وبسایت پی اچ پی یک وبسایت ای اس پی هک شود باز هم نسب فراوانی این دو سیستم نسبت به یکدیگر تقریبا مساوی است. پس می توان نتیجه گرفت که امنیت لینوکس از ویندوز بالاتر است که البته این مورد مربوط به ویژگی های فنی این سیستم است که در این مطلب امکان پرداختن به آن وجود ندارد.4- رابط کاربری: هر دو سیستم هم دارای رابطهای گرافیکی و هم دارای رابط با استفاده از خط فرمان هستند اما در ویندوز رابط گرافیکی قوی تر است و در لینوکس خط فرمان دارای قدرت بالاتری است. در پایان اینگونه نتیجه می گیریم که اگر سایت شما ای اس پی باشد یا حتی قسمت کوچکی از آن به این زبان نوشته شده است در هر صورت مجبورید از هاست ویندوز استفاده کنید و انتخاب دیگری ندارید اما اگر هاست شما پی اچ پی است با اینکه از هاست ویندوز نیز می توانید استفاده کنید اما گزینه ی بهتر برای شما هاست لینوکس می باشد.

هزاره سوم
یک شنبه 10 فروردین 1393, 15:46 عصر
با کمال تاسف که کسی توی همچین انجمنی جواب سوال منو نداد
حتی شخصا به مدیران انجمن ایمیل خصوصی دادم ولی با اینکه ایمیل بنده رو دیدند جواب به پست ندادند!

اروری که پروژه من داشت حل شد
و برای انکه ممکنه سایر همکاران به مشکل خورده باشن خوبه یک سری توضیحات بدم
هاستی که من تهبه کرده بودم و سایتم را آپلود کردم یک هاست لینوکسی بوده و باید به اینکه توجه کرد که زمانی که ما پروژه کداگنایتر را در محیط ویندوز و لوکال اجرا میکنیم محیط ویندوز تفاوتی برای بزرگی و کوچکی اسامی قائل نیست ولی زمانی که در محیط لینوکس برنامه اجرا میشه نسبت به بزرگی و کوچکی حساس خواهد بود
کداگنایتر خط زیر را خود به خود با حرف کوچک تفسیر میکند

$this->load->model('My_model');

زمانی که همین کد در هاست لینوکسی قرار بگیره در پوشه مدلز به دنبال این مدل با اسم کوچک هست و با حروف بزرگ رو قبول نمیکنه
کافیه فایلی که در پوشه مدلز قرار داره را با حرف کوچک بنویسیم
موفق باشی

computer-mag
سه شنبه 12 فروردین 1393, 15:10 عصر
اسم فایل my_model.php رو که در پوشه application/core ساختید رو به MY_Model.php تغییر بدید درست میشه اگر نشد اسمشو بزارید MY_model.php اگه بازم نشد بزارید My_model.php و فراموش نکنید که PHP به کوچیک و بزرگ بودن حساسه شما روی لوکال ارور نمیگیرید چون ویندوز هستید ولی هاستتون لینوکس هست و به بزرگ و کوچکی حروف حساس !

arshiaemami
جمعه 15 فروردین 1393, 13:37 عصر
یک شرکت معتبر بین المللی برای تکمیل پرسنل فروشگاه خود در شهر آلمهولت سوئد استخدام می نماید.
شغل های مورد نیاز:
- مدیر پروژه
- طراح وب سایت و برنامه نویس وب
- متخصص شبکه (لینوکس و ویندوز)

رشته های مرتبط: صنایع - مدیریت - مدیریت اجرایی - مدیریت (مدیریت پروژه) - مهندسی نرم افزار - مهندس کامپیوتر - مهندسی فناوری اطلاعات IT

"لازم به ذکر است محل کار کشور سوئد می باشد و متقاضیان پس از پذیرفته شدن برای همکاری به کشور سوئد خواهند رفت "
برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره موبایل
(امامی)09378301574
arshiaemamixper@gmail.com
تماس بگیرید
زمان ثبت نام محدود است