PDA

View Full Version : نحوه نوشتن و برآورد هزینه

olding
شنبه 09 فروردین 1393, 12:08 عصر
سلام یک مسابقه برگزای صدا هست یک نرم افزار لازم داریم که به هر داور بدهیم ما به هر داور یک فایل اکسل + تعدادی اهنگ می دهیم این آهنگ ها همه با صدای MP3 و یا ra هستند که باید در نرم افزار پخش بشود داور وارد نرم افزار ما می شود فولدر آهنگ ها را اتش می کند در نرم افزار ما در این قسمت 3 تا لیست باکس داریم در لیست باکس اول آهنگ ها را گوش میدهد ، هر کدام که مورد تایید بود تیک تایید می زند و آهنگ مورد تایید داور در لیست باکس دوم قرار می گیرد در لیست باکس دوم هم بتواند دوباره آهنگ ها را مورد بررسی قرار بدهد ، اگر مورد تایید بود تیک تایید را بزند و آهنگ در لیست باکس سوم قرار بگیرد در لیست باکس سوم هم اگر مورد تایید بود بتواند تیک نهایی را بزند همه این اهنگ های ما یک نام دارند ما می خواهیم بعد از تایید نهایی و کلیک روی گزینه تایید نام این آهنگ را برابری بدهد با یکی از فیلدهای تو اکسل ، که این فیلد ما همان نام آهنگ است در صورتی که نام آهنگ با نام فایل اکسل ما یکی بود یک گزارش بدهد یعنی اهنگ ها تایید شده نهایی را در یک فولدر بدهد + از آن اکسلی که دادیم اسامی تاییده شده را به ما بدهد این نرم افزار چه قدر هزینه دارد؟ چند روز طول می کشد اجرا بشود؟ من زمان دبیرستان با وی بی خیلی آشنا بودم ، ولی الان نه زیاد ، ولی علاقه زیادی دارم به نظر شما کار من هستش ؟ بیشتر علاقمندم خودم بنویسم