PDA

View Full Version : پنهان کردن یک گرید ویو

okpnz1
یک شنبه 10 فروردین 1393, 12:19 عصر
سلام سال نو مبارک
من توی صفحه اصلی دو تا گرید ویو دارم یکیش بروزترین محصولاتو نمایش میده و یکی پس از کلیک بر روی دسته خاصی باشد کل محصولات او دسته رو نمایش بده
حالا من می خوام وقتی صفحه اصلی بالا میاد گریدویو اول نمایش بده و وقتی بر روی گروه خاصی کلیک شد گریدویو اول مخفی و گریدویو دوم از حالت مخفی خارج و نمایش داده بشه بدون اینکه صفحه رفرش بشه
من چطور این کارو انحام بدم؟

ali.n93
یک شنبه 10 فروردین 1393, 13:10 عصر
از آپدیت پنل استفاده کن و گریدویو ها رو داخل آپدیت پنل بزار

okpnz1
یک شنبه 10 فروردین 1393, 14:19 عصر
خب چجوری ویزیبل و .. کنم؟

mRizvandi
یک شنبه 10 فروردین 1393, 22:48 عصر
اول اینکه باید دو تا گرید ویو رو به هم متصل کنی. در واقع باید بایند شدن دومی رو به رویداد SelctedIndexChange اولی متصل کنی. وقتی روی ردیفی از اولی کلیک شد شما باید گریدویوی دوم رو بایند کنی.
بعدش می تونی با خصوصیت visible یکی رو فعال و یکی رو مخفی کنی.

okpnz1
سه شنبه 12 فروردین 1393, 00:25 صبح
اول اینکه باید دو تا گرید ویو رو به هم متصل کنی. در واقع باید بایند شدن دومی رو به رویداد SelctedIndexChange اولی متصل کنی. وقتی روی ردیفی از اولی کلیک شد شما باید گریدویوی دوم رو بایند کنی.
بعدش می تونی با خصوصیت visible یکی رو فعال و یکی رو مخفی کنی.
فک کنم سوالم بد مطرح کردم
117495
بازدید کننده اول گرید 1 رو مشاهده میکنه
بعد از کلید روی گروهی از محصولات گرید اول مخفی و گرید 2 فعال مییشه
من نمی خوام واسه این کار دوصفحه جدا بذارم نمی دونم رسوندم منطورومو یا نه

kohyar
سه شنبه 12 فروردین 1393, 01:11 صبح
دوست عزیز هر کدام از گرید ها رو توی یک کامپ.ننت Panel بزار و در حالت اول Visible مربوط به Panel1 برابر True و Visible مربوط به Panel2 برابر False باشه. ولی وقتی کاربر روی یک دسته محصولات کلیلک کرد خصوصیت Visible پنل ها رو عوض کن

mRizvandi
سه شنبه 12 فروردین 1393, 11:36 صبح
از رویداد OnSelectedIndexChanged مربوط به Datalist استفاده کن، و گرید اولی رو مخفی کن و گرید دومی رو نمایش بده.
در حالت پیش فرض هم که صفحه باز میشه، گرید اولی نمایش داده بشه و گرید دومی مخفی باشه.