PDA

View Full Version : پاک کردن اطلاعات از ممبر شیپ های asp.net

8702073
دوشنبه 11 فروردین 1393, 16:48 عصر
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من هر موقع از ممبر شیپ های asp مثل login, create user wizard استفاده می کردم هر وقت وارد صفحه ی ورود می شد این text box خالی بودند ولی الان وقتی صفحه ورودم لود می شه نمی دونم چرا user name و password کار قشنگ هست و اگر دکمه ی ارسال ضده بشه وارد صفحه اصلی سایت میشه کسی می دونه چه طوری این مشکل رو میشه برطرف کرد؟؟؟ من تا حالا به این مشکل بر نخورده بودم ولی نمی دونم چرا داره ادا در میاره؟؟؟
در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اگه بخوام وقتی دارم یوزد و پسورد رو می زنم مقادیری که قبلا زدم در text box ها دیده نشن چه طوری می تونم این ها را clear کنم که وقتی دارم مثلا نام کاربری رو وارد می کنم اگه قبلا ali بوده ali رو نشون نده؟؟؟ متاسفانه چون textbox ها در دسترس خودم نیست و به کامپوننت ممبر شیپ تعلق داره نمی تونم clear کنم؟؟
پیشاپیش ممنون و سپاسگذار

mRizvandi
دوشنبه 11 فروردین 1393, 20:11 عصر
1- اگر مقادیر وقتی وارد صفحه میشید پرهستند، به خاطر مرورگر شماست که احتمالا از شما پرسیده که اطلاعات اکانت رو حفظ کنه، شما هم تایید کردی، و هر وفت وارد صفحه بشی مقادیر رو خودش پر می کنه.
2- از طریق کد زیر خاصیت AutoComplete مرورگر در صفحه جاری رو غیر فعال کنید.
نکته در همین حالت که دارید از کامپوننتها استفاده می کنید می تونید به تمامی اجزا اون از جمله TextBoxها هم دسترسی داشته باشید.

این خصوصیت رو به تگ form اضافه کنید: یا به هر textboxی که می خواهید اتوکامپلیت نداشته باشه.
autocomplete = "off"

اگر با این خصوصیت جواب نگرفتید حتما باید با javascript این کار رو انجام بدید.