PDA

View Full Version : سوال: مشکل با اوراکل

oliya24
دوشنبه 11 فروردین 1393, 21:20 عصر
سلام میخوام اوراکل رو نصب کنم که بتونم کارهای حرفه ای رو باهاش انجام بدم مثلکارهای دادهکاوی و... برای این مسئله هم نیاز به یه محیط شبیه ساز هست !!!منظورم گرافیکیه ! چه چیزی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟ من خیلی گشت و گذار کردم به یه محیط گرافیکی رسیدم که نمیشد نصبش کنم یعنی نصب شد اما کانکشن برقرار نمیکرد در کل شما اوراکل کاران چه میکنید همون رو به من پیشنهاد کنید این اوراکل هم که ما رو تحریم کرده یعنی عملا نابودمون کرده

help me please
از این نرم افزارها کدوم رو پیشنهاد میکنید

رسول_57
شنبه 16 فروردین 1393, 21:49 عصر
با سلام

میشه در مورد سوالتان بیشتر توضیح دهید . می خواهید عملیات داده کاوی انجام دهید یا کار دیگر . چه چیزی را می خواهید شبیه سازی کنید . دقیقا مشخص فرمایید ؟

omidfive
دوشنبه 18 فروردین 1393, 07:48 صبح
سلام
اگر منظورتون یه محیط ساده برای کار با دیتابیس اوراکل باشه هم خود اوراکل بهتون یه محیط به نام Oracle Enterprise Manager می ده که در حین نصب اوراکل به طور خودکار رو سرور نصب میشه و یه محیط تحت وب هست که معمولا و به صورت خودکار روی پورت 1158 بالا می یاد که آدرس پیش فرضش میشه https://server_name:1158/em
یه نرم افزار دیگه هم هست که من خودم خیلی دوسش ارم به نام Toadکه مشابه Toad هم فراوونه
قشنگ یه محیط گرافیکی بهت می ده وکار با اوراکل رو براتون راحت می کنه
حالا نمی دونم تونستم جواب سوالتون رو بدم یا نه
اسم اون نرم افزاری ک باهاش می خواستی وصل شی به دیتابیس رو هم بگو پیغام خطاشم بگو شاید کسی تونست راهنمایی کنه