PDA

View Full Version : cpu 60% با اجرا شدن dreamweaver cs 6

نیلوفر66
سه شنبه 12 فروردین 1393, 16:52 عصر
وقتی dreamweaver cs 6 و اجرا میکنم cpu شصت در صد میشه قبلا اینجوری نبود با سیستمم حتی با وی اس 2010 و شیرپوینت 2010 کار کردم چنین مشکلی نداشت وقتی هم که به اینترنت وصل بشم تا 90 درصد میشه....
مشکل از چیه؟ تمام برنامه ها بسته...مشخصات لپ تاپم:
cpu 2 ram4

سوداگر
سه شنبه 12 فروردین 1393, 17:05 عصر
ویروسی شده
من با IDM و حتی بابیلون هم سی پی یو 50% بالا میره!

hamidhassas
سه شنبه 12 فروردین 1393, 19:29 عصر
رجیستری ویندوز دچار مشکل شده و در قسمت msconfig تنظیمات سیستم تغییر کرده

نیلوفر66
سه شنبه 12 فروردین 1393, 19:54 عصر

الان باید چیکارکنم؟ سیستم رو گذاشتم اسکن کنه 8تا ویروس پیدا کرده

mousavi711i
سه شنبه 12 فروردین 1393, 22:15 عصر
ویروس داداش ، ویروس

soroush.r70
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 10:31 صبح
نه عزیز به خاطر کرک اون برنامه هست که مشکل داره منم همین مشکلو داشتم و یه کرک سالم دانلود کردم برنامه رو دوباره اکتیو کردم درست شد

سوداگر
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 15:10 عصر
این نسخه بود، دارویی هم سراغ دارید؟ راه حل رو میگم؟

نه عزیز به خاطر کرک اون برنامه هست که مشکل داره منم همین مشکلو داشتم و یه کرک سالم دانلود کردم برنامه رو دوباره اکتیو کردم درست شد
فک نکنم مسئله کرک درست باشه چون خیلی از برنامه های اوپن سورس روی سیستمم چنین مشکلی رو دارند مثل فایرفاکس، Libreoffice و GoldenDict و Sumtra pdf و ...
با توجه به اینکه منم چنین مشکلی رو دارم و ایشون هم فرمودند که:

8تا ویروس پیدا کرده
کسی میدونه واقعا مشکل چیه؟ ویروس؟ رجیستری؟ بنده خدا فن لپتاپم از وقتی که روشنش میکنم به شدت کار میکنه و باید از داخل task manager تک تک پروسه هایی که بالای 50% شدند رو kill کنم تا درست بشه. مشکلم اینجوریه که وقتی سیستم بالا اومد اول برنامه IDM بالای 50% میشه بعد از Kill کردنش برنامه بابیلون بالای 50% میشه بعد از kill کردن اون برنامه Fujitsu Hot Key بالای 50 میشه همینطور تا هیچ برنامه ای باز نمونه بعدش NetBeans رو باز میکنم و دیگه نت بینز بالای 50 نمیره ولی اگه دوباره برنامه ای مثل IDM یا بابیلون رو باز کنم بالای 50% میره.

از مدیر بخش هم معذرت میخوام اگه امکانش هست به قسمت گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?171-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA) انتقال دهید.

refugee
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 15:24 عصر
برای منم وقتی با دریم ویور 6 کار میکنم همون 55% میشه سی پی یو و وقتی دریم ویور 6 و فتوشاپ سی اس 6 رو همزمان + مرورگز با 15 تب باز میکنم . تصویر زیر رو نشون میده :

117532

پس فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و باید این روند نرمال باشه برای یک لبتاب با رم 2 و سی پیو B960

گاهی شاید انتی ویروس در حال اسکن دیسک سخت ( حافظه جانبی ) و یا اپدیت کردن باشه .
گاهی هم میبینید بد افزاری روی سیستم شما است و در حال ارسال و دریافت اطلاعات است .
شایدم به قول دوستان ویروس شده باشه .

* توصیه میکنم از دیدین مشکل جدی بود و قادر به کار کردن با سیستم نیستید . ویندوز رو عوض کنید و یا یک انتی ویروس قوی و بروز نصب کنید و ویروس یابی کنید .

من این انتی ویروس ها رو ترجیح میدم : NOD32 or Norton

refugee
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 15:35 عصر

فک نکنم مسئله کرک درست باشه چون خیلی از برنامه های اوپن سورس روی سیستمم چنین مشکلی رو دارند مثل فایرفاکس، Libreoffice و GoldenDict و Sumtra pdf و ...

کسی میدونه واقعا مشکل چیه؟ ویروس؟ رجیستری؟ بنده خدا فن لپتاپم از وقتی که روشنش میکنم به شدت کار میکنه و باید از داخل task manager تک تک پروسه هایی که بالای 50% شدند رو kill کنم تا درست بشه. مشکلم اینجوریه که وقتی سیستم بالا اومد اول برنامه IDM بالای 50% میشه بعد از Kill کردنش برنامه بابیلون بالای 50% میشه بعد از kill کردن اون برنامه Fujitsu Hot Key بالای 50 میشه همینطور تا هیچ برنامه ای باز نمونه بعدش NetBeans رو باز میکنم و دیگه نت بینز بالای 50 نمیره ولی اگه دوباره برنامه ای مثل IDM یا بابیلون رو باز کنم بالای 50% میره.

از مدیر بخش هم معذرت میخوام اگه امکانش هست به قسمت گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?171-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA) انتقال دهید.

دوست من چرا از قسمت استارت اپ این برنامه ها رو غیر فعال نمیکنید تا دفعات بعدی که ویندوز بالا میاد این برنامه ها پیش فرض فعال نشوند و وقت شما رو نگیرند و فشاری هم روی منابع نیاره .

پیشنهاد میکنم حتما استارت اپ رو چک کنید .

مسیر : task manager => start up => disable program

خانم نیلوفر وقتی شما 8 تا ویروس پیدا کردین پس قطعا لبتاب ویروس است این مشکل شما به اعتمال زیاد از همون ویروس ها است . انتی ویروس به روز نصب کنید و اجازه بدین یکبار بطور کامل تمام فایل های سیستم اسکن شود .

qartalonline
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 15:35 عصر
من هم همین مشکل رو دارم کمی دنبال راه حلش گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد.

به ویروس ربطی نداره چون تو سیستم من هم همینطوری میشه ولی ویروس نداره.

به کرک هم فک نمیکنم ربط داشته باشه.

تو سیستم من وقتی Dreamweaver رو اجرا میکنم در حالت عادی 20 درصد از CPU رو مصرف میکنه و Photoshop هم 15 درصد ولی بقیه نرم افزارهای Adobe رو که دارم در حالت عادی نهایتا 1% مصرف دارن.

ولی احتمالا مصرف عادیشون همینقدر باشه. البته بستگی به سخت افزار هم داره همونطور که گفته میشه درصد هستش نسبیه.

در کل برای برنامه نویسی نرم افزارهای بهتر از Dreamweaver هم وجود دارن مثل NetBeans و ... که رایگان هم هستن.

MMSHFE
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 16:08 عصر
اگه امکانش هست به قسمت گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?171-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA) انتقال دهید.
تاپیک از بخش PHP منتقل شد.

سوداگر
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 16:30 عصر
دوست من چرا از قسمت استارت اپ این برنامه ها رو غیر فعال نمیکنید تا دفعات بعدی که ویندوز بالا میاد این برنامه ها پیش فرض فعال نشوند و وقت شما رو نگیرند و فشاری هم روی منابع نیاره .

پیشنهاد میکنم حتما استارت اپ رو چک کنید .

مسیر : task manager => start up => disable program

خانم نیلوفر وقتی شما 8 تا ویروس پیدا کردین پس قطعا لبتاب ویروس است این مشکل شما به اعتمال زیاد از همون ویروس ها است . انتی ویروس به روز نصب کنید و اجازه بدین یکبار بطور کامل تمام فایل های سیستم اسکن شود .
ویندوز من 7 هست و همچین مسیری نداره!

مشکل منم فک کنم ویروس باشه ولی کلاً با آنتی ویروس جماعت مشکل دارم. آخرین باری که آنتی ویروس نصب کردم سال 2006 یا 2007 بود که kaspersky اومد تمام فایلهای htm , html روی کامپیوترم رو به عنوان ویروس شناخت و delete کرد، هرچی فایل کرک داشتم همینجور. نزدیک 7-8 هزار ویروس پیدا کرد. از همون موقع به بعد فقط پروسه هایی که نمیشناسم و میدونم مال هیچ برنامه ای نیست رو kill میکنم:لبخند:
قبلاً همچین ویروسی نگرفته بود که مثلاً پروسه IDM رو 50% ببره بعدش IDM رو kill کنم و ایندفعه babylone بره 50% بعدش دوباره IDM رو اجرا کنم 0 تا 1 درصد CPU رو اشغال میکنه. یه جورایی به برنامه شایدم فایلهای dllی که همه برنامه های ویندوزی ازش استفاده میکنن میچسبه!

MMSHFE
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 16:41 عصر
بهتره یک آنتی ویروس خوب تهیه کنید. توصیه من BitDefender یا Eset Smart Security هست. درمورد برنامه های امنیتی هم خساست به خرج ندین و قانونمند، یک License معتبر خریداری کنید. فوقش باید برای یکسال 50 هزار تومان خرج کنید اما ارزش داره. دقت کنید که برنامه امنیتی، سطح دسترسی بالایی داره و اگه بفهمه غیرقانونی استفاده کردین، هر بلایی بخواد سر سیستمتون میتونه بیاره و ویندوز هم جلوش رو نمیگیره. ازطرفی بهترین آنتی ویروس دنیا هم تا آپدیت نشه فایده نداره چون اگه امروز آپدیت نکنید، فردا ویروسهایی که تازه اومدن رو نمیشناسه. با خرید قانونی از شر دردسرهای جستجو دنبال کرک و ترس از کار افتادن آپدیت و... هم راحت میشین و ازطرفی بعنوان یک برنامه نویس، کپی رایت رو هم رعایت کردین و به یک دوست دیگه خودتون که حتی ممکنه اون رو نشناسید (ولی همکار شماست) کمک کردین از محصولش درآمد کسب کنه و به دنبال کردن این مسیر امیدوار باشه و محصولات بهتری تولید کنه. اگه چند وقت دیگه خودتون هم برنامه نوشتین، انتظار دارین حقتون رو رعایت کنن و اونوقت اگه خودتون حق بقیه رو زیر پا گذاشته باشین، کار شما اخلاقی نخواهد بود.

سوداگر
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 17:02 عصر
بهتره یک آنتی ویروس خوب تهیه کنید. توصیه من BitDefender یا Eset Smart Security هست. درمورد برنامه های امنیتی هم خساست به خرج ندین و قانونمند، یک License معتبر خریداری کنید. فوقش باید برای یکسال 50 هزار تومان خرج کنید اما ارزش داره.
چندسال پیش که کامپیوتر خریدم یه آنتی ویروس BitDefender اورجینال روش بود اتفاقاً همین مشکلات رو بوجود آورد که باعث شد قید آنتی ویروس رو بزنم.

ازطرفی بعنوان یک برنامه نویس، کپی رایت رو هم رعایت کردین و به یک دوست دیگه خودتون که حتی ممکنه اون رو نشناسید (ولی همکار شماست) کمک کردین از محصولش درآمد کسب کنه و به دنبال کردن این مسیر امیدوار باشه و محصولات بهتری تولید کنه. اگه چند وقت دیگه خودتون هم برنامه نوشتین، انتظار دارین حقتون رو رعایت کنن و اونوقت اگه خودتون حق بقیه رو زیر پا گذاشته باشین، کار شما اخلاقی نخواهد بود.
اونهایی که در ایران نمایندگی دارند و با ایران مشکلی ندارند حقوقشون محفوظ هست!

کلّاً راجع به کپی رایت بد نگاه میکنید:شیطان:

نیلوفر66
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 17:55 عصر
ویندوز عوض کردم

فتوشاپ رو که اجرا میکردم فنم میشد بخاری...

hamidhassas
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 14:55 عصر

آقای مهندش شما هم وقتی مریض میشی تا نری حضوری پیش دکتر و اون یک احتمال هاییر و با آزمایش چک نکنن نمیتونه دارو تجویز کنه شما میخوای با یک سوال که دقیقا هیچی توش مشخص نیست مثلا نمیدونی چه برنامه هایی رو سیتم نصبه که بخوای بفهمی کدون رو کجا اثر میزاره و یاد مثلا سخت افزار سیستم در چه وضعیتی داره کار میکنه که مثلا شاید سیلیکن زیر فن CPU فاسد شده با شه و خیلی مساعل دیگه بخوای راه درمون بگیم هر کسی بسته به تجربش یک راهنمایی کوچیک میکنه قرار نیست بایی مردوم رو سبک کنی که کو راه حلتون

سوداگر
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 16:09 عصر
قرار نیست بیای مردم رو سبک کنی
:متعجب: ببخشید ولی من ابداً چنین قصدی نداشتم! بهرحال معذرت میخوام
شما خیلی مطمئن گفته بودید: رجیستری ویندوز دچار مشکل شده و در قسمت msconfig تنظیمات سیستم تغییر کرده. منم میخواستم بگم راه حلتون واسه این یه مورد چیه امتحان کنیم.

من اوبونتو دارم اونجا هم همینطوریه! ممکنه همون ایرادای سخت افزاری که گفتید رو داشته باشه...

نیلوفر66
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 11:18 صبح
مشکل رفع نشد ..!وقتی به اینترنت وصل میشم cpu=60%
چرا؟

سوداگر
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 12:58 عصر
من مشکلم به وسیله bitdefender نسخه 30 روزه به صورت خودکار حل شد :لبخند: الان CPU زیر 30 درصد داره استفاده میشه.