PDA

View Full Version : کار نکردن کامپوننت ها تلریک در سیستمی دیگر

Morteza-76
سه شنبه 12 فروردین 1393, 23:48 عصر
سلام هم اونجور که از موضوع معلومه مناز کامپوننت تلریک در برنامه ام استفاده کردم ولی توی سیستم دیگه باید حتما تلریک نصب باشه تا برنامه دیزاین خودش رو بتونه نشون بده لطفا اگه راهی هست کمک کنید

Tiam121
سه شنبه 12 فروردین 1393, 23:55 عصر
شما وقتی ستاپ برنامه رو میسازی dll های تلریک که ازش توی برنامت استفاده شده رو همراه برنامه نصب کن(telerik.common.dll) نیازی نیست

Mojtaba.Shateri
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:06 صبح
بخش رفرنس سولوشن که نگاه کنید ، فایلهای Dll تلریک رو میبینید. برنامه مستقیما از اونا استفاده میکنه ، بنابراین باید هرجا که برنامه اجرا میشه Dll ها دنبالش باشه. پس نیازی نیست که نرم افزار تلریک رو در سیستم دیگه نصب کنید ، فقط Dll هایی که استفاده کردید کافیه. مراقب نسخه فاهای Dll خودتو باشید چون بین نسخه های تلریک تفاوت زیادی وجود داره . مثلا بعضی پراپرتی ها اسماشون عوض میشه . بعد همه Dll هاتون رو در کنار برنامه به برنامه Setup ساز معرفی کنید. برا برنامه Setup ساز هم میتونید از InstallShield یا InstallAware استفاده کنید.

ordebehesht
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:41 صبح
ببین هنگام اظافه کردن کامپوننتها رو کامپوننتها تو قسمت رفرنس روشون راست کلیک کن اونجا میگه کپی کنم این dll‌رو تو فولدر ریشه برنامه اونو true کن بعد هنگام setup سازی اونارو یه اظافه کن به برنامت

NASA's Spaceman
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:46 صبح
این ریفرنس کجای سی شارپ هست؟
با سپاس

Tiam121
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:57 صبح
این ریفرنس کجای سی شارپ هست؟
با سپاس
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجره solution یه گزینه(فولدر) به اسم refrence داره دوست عزیز

NASA's Spaceman
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 00:59 صبح
بعد دقیقا کدوم dll ها و باید کپی کنیم تو مسیر برنامه؟
با سپاس

negar.rafie
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 09:40 صبح
ولی در بعضی مواقع مثلا کار با sqlite با وجود کنار برنامه بودن بازم چواب نمیده و برنامه اجرا نمیشه
در این مواقع باید چکار کنیم؟

fakhravari
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 10:01 صبح
مشکل همین
common.dll
رفرنس کنید

NASA's Spaceman
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 21:37 عصر
دوست عزیز من تمام اینا رو ریفرنسشون کردم ولی بازم رو یه سیستم دیگه تا خود تلریک رو نصب نکردم جواب نداد
چیکار کنم؟
با سپاس

amirreza_.net
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 23:15 عصر
دوست عزیز باید بعد اضافه کردن Copy to Local رو فعال کنید

Tiam121
چهارشنبه 13 فروردین 1393, 23:52 عصر
ببین حتما باید ستاپ بسازی با رفرنس کردن که نمیشه عزیز من.با install shield یه ستاپ بساز درست جواب میده
telerik.common.dll نباید ربرنس بشه اینو قبلا هم تاکید کردم روش

ordebehesht
پنج شنبه 14 فروردین 1393, 13:57 عصر
دوست عزیز باید بعد اضافه کردن Copy to Local رو فعال کنید

این و true کردی با یک بار اجرا همه dll هارو رو کپی مبکنه من انجام دام و کار کرد در ضمن instal shile بهترین نرم افزار هستش