PDA

View Full Version : گفتگو: کدام زبان را به بقیه ترجیح میدهید؟

NASA's Spaceman
جمعه 15 فروردین 1393, 02:03 صبح
سلام به همگی
دوستان میخوام بدونم برا چه نوع پروژه هایی کدوم زبان برنامه نویسی رو به بقیه ترجیح میدین؟
با سپاس

negative60
جمعه 15 فروردین 1393, 11:42 صبح
اول هدفتون رو مشخص کنيد بعد زبان رو متناسب با اون انتخاب کنيد

محمد آشتیانی
جمعه 15 فروردین 1393, 12:41 عصر
سلام
به نظر میرسه این نظر سنجی هدف خاصی رو دنبال نمیکنه ، اصولا دونستن نتیجه این نظرسنجی کمکی هم به کسی نمیکنه
کاربرد زبان هایی که اسم برده شدن مشخصه ، و تو زبان هایی هم که کاربردشون شبیه هم هست مثل VB.net ، C# ، Delphi و ... بستگی داره به برنامه نویس داره که با کدوم راحت تره و باهاش کار کرده

موفق باشید / محمد آشتیانی

NASA's Spaceman
شنبه 16 فروردین 1393, 19:43 عصر
دوستان کسه دیگه ای نظری نداره؟
با سپاس

sagggad
شنبه 16 فروردین 1393, 19:58 عصر
سلام
با دوست خوبم "محمد آشتیانی موافقم"
شما نباید دو زبان Java و Vb.Net رو مقایسه کنید
باید بر مبنای هدفتون زبانی رو انتخاب کنید
اگر نظر سنجی بین سه زبان Delphi و #C و VB.NET میبود یه مقدار بهتر بود ولی اینطوری اصلا معقولانه نیست
موفق باشید

Mohammadalisolhjoo
سه شنبه 31 تیر 1393, 11:46 صبح
درود بر تو دوست عزیز
من خودم vb.netرو به عنوان زبان حرفه ای خودم دارم و ++cدر سطح متوسط بلدم
کلا اینجور پستا بویه خون میدن و نتیجه ای ندارن
:قهقهه:
این رو بهتره بگم که دوست من vb.net همینطور که از اسمش پیداست تحت چهارچوب دات نت است و هر کدی که به این زبان نوشته میشه اخر به یه سورس کد(MSIL)تبدیل میشه.
vb.net وC#‎‎‎.net هر دو از لحاض قدرت در یک سطح هستن بخصوص در اخرین ورژن visual studio ممکنه این سوال پیش بیاد که پس مایکروسافت مرض داشت که از هر دویه این زبان ها استفاده کرد در دات نت... خوب در جواب باید بگم.(vb.netساینتکس خودش رو از زبان بیسیک به ارث برده و C#‎‎‎.netاز ++Cدر ساینتکسش بهره گرفته.)خوب پس بقییه اش مربوط به خودته اگر مدت زیادی vb کار بودی پس دیگه مجبور نیستی یه زبان دیگه مثل سی شارپ رو شروع کنی و برعکس.مایکروسافت چون محاصبه کرد و دید VB و C#‎‎‎ برنامه نویسان بسیاری رو بخودشون جذب کردن و بر هر دسته سخته که ساینتکس اون یکی زبان رو استفاده کنه خوب از هر دوش در دات نت برای راحتی منو شما استفاده کرد.

barnamenevisjavan
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 13:02 عصر
با 3 تا زبان vb.net و c# و java کار کردم هیچ کدوم وی بی نمیشه سریع راحت بی دردسر لامصب با جاوا و سی شارپ کار کردنی دهن ادم سرویس میشه