PDA

View Full Version : حرفه ای: چگونگی ایجاد صفحات بعدی سایت

aminaltavista
جمعه 15 فروردین 1393, 18:03 عصر
سلام

وب سایتم رو با کمک Master Page نوشتم . چگونه برا مطالب بیش از اندازه صفحه جدید ایجاد کنم؟

فرض کنید صفحه اصلی 5 تا مطلب جدید جا میگیره و برا ششمی باید یه صفحه جدید ایجاد بشه و یکی از اونها در اون قرار بگیره و همین طور تا بی نهایت این عمل تکرار بشه! چه طوری و با چه کدی میتونم این کارو انجام بدم؟:متفکر:

mahasti
جمعه 15 فروردین 1393, 18:09 عصر
سلام

وب سایتم رو با کمک Master Page نوشتم . چگونه برا مطالب بیش از اندازه صفحه جدید ایجاد کنم؟

فرض کنید صفحه اصلی 5 تا مطلب جدید جا میگیره و برا ششمی باید یه صفحه جدید ایجاد بشه و یکی از اونها در اون قرار بگیره و همین طور تا بی نهایت این عمل تکرار بشه! چه طوری و با چه کدی میتونم این کارو انجام بدم؟:متفکر:

سلام
بسته به کنترلی که استفاده میکنی باید صفحه بندی کنی,که هرتعداد خبری که میخوای رو نشون بده و بقیه خبراتو تو صفحات بعدی همون کنترل حفظ کنه و احتیاجی به ساختن صفحه جدید نداری...

aminaltavista
جمعه 15 فروردین 1393, 18:31 عصر
یعنی مثلا اگه بیش از 5 تا بود پایین صفحه عنوان صفحه مثلا(1و2) نشون داده بشه و با کلیک بر روی عدد 2 مطالب حال(5 تا )حذف و ششمی نشون داده بشه و اگه باز 1 رو زدم بلعکس؟:متفکر:

mahasti
جمعه 15 فروردین 1393, 18:35 عصر
یعنی مثلا اگه بیش از 5 تا بود پایین صفحه عنوان صفحه مثلا(1و2) نشون داده بشه و با کلیک بر روی عدد 2 مطالب حال(5 تا )حذف و ششمی نشون داده بشه و اگه باز 1 رو زدم بلعکس؟:متفکر:

بله دقیقا همین منظورم بود!

Mohammad_dn
جمعه 15 فروردین 1393, 19:00 عصر
من قبلا یه کامپوننت برای صفحه بندی اطلاعات نوشتم هنوزم دارم ازش استفاده میکنم..

http://barnamenevis.org/showthread.php?433125-%D9%BE%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9

aminaltavista
جمعه 15 فروردین 1393, 19:35 عصر
من قبلا یه کامپوننت برای صفحه بندی اطلاعات نوشتم هنوزم دارم ازش استفاده میکنم..

http://barnamenevis.org/showthread.php?433125-%D9%BE%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9

خیلی ممنون لطف عالی مستدام. من از کامپوننت استفاده نمیکنم .

sajad_boj71
جمعه 15 فروردین 1393, 19:54 عصر
سلام
بسته به کنترلی که استفاده میکنی باید صفحه بندی کنی,که هرتعداد خبری که میخوای رو نشون بده و بقیه خبراتو تو صفحات بعدی همون کنترل حفظ کنه و احتیاجی به ساختن صفحه جدید نداری...
من الان یک سایت خبری دارم و بطور مثال میخوام وقتی 7تا خبر در سایت گذاشتم بره به صفحه دوم؛
اگه ممکنه کنترلی هایی که میشه باهاشون صفحه بندی کرد رو نام ببرین و آموزش صفحه بندیش رو هم توضیح بدین.
Mohammad_dn
جمعه 15 فروردین 1393, 21:39 عصر
عزیز من نیازی نیست از کامپوننتش استفاده کنی...میتونی سورسشو دان کنی و از کدش به صورت یک کلاس استفاده کنی

به هر حال میل خودته

mahasti
جمعه 15 فروردین 1393, 21:48 عصر
من الان یک سایت خبری دارم و بطور مثال میخوام وقتی 7تا خبر در سایت گذاشتم بره به صفحه دوم؛
اگه ممکنه کنترلی هایی که میشه باهاشون صفحه بندی کرد رو نام ببرین و آموزش صفحه بندیش رو هم توضیح بدین.
اگه از گرید ویو استفاده کنی که به راحتی میتونی مشخصه Pager رو مقدار دهی کنی,که البته باید مشخصه allowpaging=true باشه,هم میتونی از لیست ویو استفاده کنی که در این صورت من درکنارش از کنترل datapager هم به روش زیر استفاده میکنم :
<asp:DataPager ID="DataPager1" runat="server" PageSize="3" PagedControlID="ListView4"></asp:DataPager>