PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات با استفاده از textbox

salmah
جمعه 15 فروردین 1393, 20:19 عصر
با سلام .
من یه جدول دارم ومی خوام بر اساس کدپرسنلی سرچ انجام بشه ونتیجه توی یه صفحه دیگه وتوسط textboxیا lable های مجزا نمایش داده بشه. یعنی نام فامیل و سمت هرکدوم توtextboxیا lableجداگونه نمایش داده بشن.من خیلی سرچ کردم ولی مطلبی پیدا نکردم.
بیشتر مشکلم تو کد سرچ هست نمی دونم چی بنویسم:ناراحت:

setareh2013
جمعه 15 فروردین 1393, 21:50 عصر
می تونید یک گریدویو بگذارید و داخل اون یک تمپلیت قرار بدید و سپس اون رو سفارشی کنید که بتونید تکست باکس و لیبل داخل اون قرار بدید . سپس این تکس باکس و لیبل رو به مقادیر معادل در دیتابیس بایند می کنید .
بهد یک سرچ ساده لازم هست که می تویسید : select * from TB where personelCode=id

داخل همین سایت سرچ کنید : سفارشی کردن گریدویو . اگر مشکلی بود بگید تا بیشتر راهنمایی کنم

salmah
شنبه 16 فروردین 1393, 11:09 صبح
می تونید یک گریدویو بگذارید و داخل اون یک تمپلیت قرار بدید و سپس اون رو سفارشی کنید که بتونید تکست باکس و لیبل داخل اون قرار بدید . سپس این تکس باکس و لیبل رو به مقادیر معادل در دیتابیس بایند می کنید .
بهد یک سرچ ساده لازم هست که می تویسید : select * from TB where personelCode=id

داخل همین سایت سرچ کنید : سفارشی کردن گریدویو . اگر مشکلی بود بگید تا بیشتر راهنمایی کنم
با تشکر درست شد .
الان میخوام اطلاعات این 3تا textbox که داخل گرید نمایش داده به همراه دوتا textbox دیگه داخل جدول2ثبت کنم.
حالا سوال اینه که چه جوری اطلاعات اون3 تاtextbox را از گرید بگیم
امیدوارم منظورم را رسونده باشم

aminireza65
شنبه 16 فروردین 1393, 12:03 عصر
سوال اینه که چه جوری اطلاعات اون3 تاtextbox را از گرید بگیم

GridView1.Rows[i].Cells[j].Controls.OfType<TextBox>().FirstOrDefault().Text

salmah
شنبه 16 فروردین 1393, 12:19 عصر
GridView1.Rows[i].Cells[j].Controls.OfType<TextBox>().FirstOrDefault().Text
این کد را متوجه نمی شم. پس چه جوری جدول 2 را بهش آدرس بدیدم.
یا Rows[i].Cells[j] را چه جوری تشخیص بدیم.
بیزحمت یه کم توضیح بدید

Mohammad_dn
شنبه 16 فروردین 1393, 12:54 عصر
شما بهتره برای به دست آوردن اطلاعات هر سطر....اول دکمه ی Select رو در گرید فعال کنید ...بعد به راحتی میتونی به فیلد هایی که میخوای دسترسی پیدا کنی ...

salmah
شنبه 16 فروردین 1393, 21:55 عصر
متوجه نمی شم لطف کنید جزیی تر توضیح بدید یا اگر مطلب آموزشی داریدآدرس را بذارید.........

Mohammad_dn
یک شنبه 17 فروردین 1393, 00:50 صبح
نگاه کنید شما ابتدا از قسمت پروپرتی های گرید DataKeyNames رو انتخاب میکنی...نام فیلد هایی که میخوای به اون دسترسی داشته باشی رو در اونجا و زیر هم مینویسی...بعد خواصیت Select گرید رو فعال میکنی در نهایت هر جا که نیاز داشتی اطلاعات فیلد مورد نظر خودتو میگیری

دستور:
GridView1.DataKeys["YourFild"].Value.ToString();