PDA

View Full Version : سوال: نشان دادن پيغام در صفحه سوم

Mahdi_110
یک شنبه 17 فروردین 1393, 02:14 صبح
سلام دوستان وقت بخير
من 3 صفحه دارم كه اوليش صفحه لاگين هست و دوميش صفحه چك پسورد و سوميش صفحه ورود .

در صفحه اول از كاربر نام و نام كاربري ميخواهد به صفحه دوم ارسال ميشود و در صفحه دوم نام كاربري و كلمه عبور را كه در صفحه اي با پسوند php ذخيره شده است را چك ميكند و اگر درسj بود به صفحه سوم (صفحه ورود) ميرود .

حال در صفحه سوم من يك صفحه پيغام گرافيكي طراحي كردم كه با ورود به صفحه سوم پيغام نشان داده ميشود البته در صفحه دوم كوكي با نام form درست كردم كه مقدارش را برابر با openform قرار دادم و پيغام زماني نمايش داده ميشود كه اول چك كند كه كوكي وجود داشته باشد و مقدارش برابر با openform باشد .

حال ميخواهم مقدار كوكي form را به closeform تغيير دهم تا در همگام رفرش صفحه و بازگشت از صفحات ديگر به صفحه سوم پيغام گرافيكي نمايش داده نشود ، در اصل ميخواهم زماني كه كاربر از صفحه اول وارد صفحه دوم ميشود و از اونجا به صفحه سوم را ه پيدا ميكند پيغام خوش آمد گويي داده شود (پيفام فرم گرافيكي ميباشد) .
كدهاي به كار رفته :
تعريف كوكي در صفحه دوم :

setcookie('form', 'openform', time()+3600, 'www.test.ir');

چك كردن كوكي و مقدار آن در صفحه سوم :

if(isset($_COOKIE['form'])){
if(($_COOKIE['form']=='openform')) {
code show message;
code change value cookie['form'];
}
}

كد تغيير ارزش كوكي ؟؟؟

Mori Bone
یک شنبه 17 فروردین 1393, 06:49 صبح
setcookie('name','value','expire',domain',secure') ;
این هم واسه تغییر و هم واسه ایجاد کوکی و متغیر آن استفاده می شه

Mahdi_110
یک شنبه 17 فروردین 1393, 13:33 عصر
سلام دوست عزيز
من در قسمت

code change value cookie['form'];

كد زير را نوشتم :

setcookie('form', 'closeform', time()+3600, 'www.test.ir');

نوشتم ولي هنگام رفرش وورود از صفحات ديگر پيام گرافيكي نمايش داده ميشود .
براي فهميدن مقدار كوكي كد Alert رو قرار دادم و ديدم در هر بار مقدار قبلي را دارد تا زمانيكه به كد مورد نظر برسد و تغيير كند و بعد از رفرش دوباره مقدار قبلي را دارد .
؟؟؟