PDA

View Full Version : نمایش تعداد پیام ها مثل همین سایت خودمون

sadeghpa80
یک شنبه 17 فروردین 1393, 15:26 عصر
سلام
من تو برنامم یه قسمت دارم که یکسری اتفاقات رو برای کاربر نشون میده
حالا می خوام کاری کنم که اون بالای سایتم مثل همین سایت که یه اطلاعیه داره همین جوری باشه هر وقت اتفاق جدیدی افتاد بید به اون کاربر بگه یه رویداد جدید حتی تعداد هم نمی خوام . چی کار کنم ؟
ممنون

kohyar
یک شنبه 17 فروردین 1393, 16:42 عصر
مشکلت تو روش انجام کار هستش یا روش نمایش بصورت سایت برنامه نویس؟
چون شما به راحتی میتونید در هنگام لاگین نام کاربری کاربر رو در session ذخیره کنید و بعد از لاگین کاربر بر اساس نام کاربری در جدول مرتبط جستجو رو انجام داده و به کاربر بگی پیام یا اطلاعیه جدیدی داری یا نه؟
البته یک فیلد تو دیتابیس هم باید داشته باشی تا در صورتیکه کاربر پیام رو مشاهده کرد مقدار True رو در اون اختصاص بدی تا در ورودهای آتی کاربر جزء پیام هاس خوانده نشده نمایش داده نشه

sadeghpa80
دوشنبه 18 فروردین 1393, 15:03 عصر
مشکلت تو روش انجام کار هستش یا روش نمایش بصورت سایت برنامه نویس؟
چون شما به راحتی میتونید در هنگام لاگین نام کاربری کاربر رو در session ذخیره کنید و بعد از لاگین کاربر بر اساس نام کاربری در جدول مرتبط جستجو رو انجام داده و به کاربر بگی پیام یا اطلاعیه جدیدی داری یا نه؟
البته یک فیلد تو دیتابیس هم باید داشته باشی تا در صورتیکه کاربر پیام رو مشاهده کرد مقدار True رو در اون اختصاص بدی تا در ورودهای آتی کاربر جزء پیام هاس خوانده نشده نمایش داده نشه

ممنون تمام این کار ها انجام شده اما نمی دونم چجوری به کاربر نمایش بدم
می خوام یه چیزی مثل سایت برنامه نویس باشه که وقتی روی اطلاعیه میزنه یه چیزی شبیه پاپ آپ یا مثل همین سایت براش باز بشه بنویسه شما یک رویداد جدید دارید

ممنون