PDA

View Full Version : اگر کسی dotnetnuke نصب کرده لطفا به من کمک کنه(با پرداخت هزینه)

padidar
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 20:14 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز من قصد راه اندازی dotnetnuke روی local (سیستم خودم) را دارم اما متاسفانه با Permission های اون مشکل دارم . اگه کسی می تونه نسخه 4.2 اونو نصب کنه اعلام آمادگی کنه تا با هم تماس بگیریم. در ضمن هزینه انجام این کار نیز پرداخت می گردد.

PrinceDotNet
دوشنبه 11 اردیبهشت 1385, 22:51 عصر
توکجاش مشکل داری ؟

padidar
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 14:51 عصر
princedotnet جان اگه آخرین ورژن این برنامه (4.3) رو نصب کردید. و امکانش باشه که یکبار این کار رو با هم انجام بدیم عالی میشه. قبلا هم گفتم هزینه اون نیز رو چشمم .

mohsen99
جمعه 15 اردیبهشت 1385, 15:20 عصر
من با 3.22 کار می کنم مشکلی هم ندارم
بگو که کجا مشکل داری

zabihian
شنبه 06 خرداد 1385, 10:09 صبح
در http://www.farashahr.com یک سری ماجول برای dotnetnuke ریخته. سوالی هم داشته باشید جواب میدن. (فقط ایمیل)

marzi1221
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 09:18 صبح
:لبخندساده:میتونم بهتون کمک کنم. mirchenari@yahoo.com

yavari
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 11:25 صبح
با سلام خدمت دوستان

مدتی پیش خواستم اینکارو بکنم که به مشکلی برخوردم و متاسفانه هنوز که هنوزه معلق مونده !
اگه درست خاطرم باشه ، مشکل منم با Permission بود.
خیلی ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن اینجا ، از آغاز تا پایان کار رو شرح بدن !

با تشکر

سار
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 12:10 عصر
من تا حالا 3 بار اون رو روی چند هاست نصب کردم و تقریبن همه کار هم با هاش کردم(ماژول نویسی و ....).
مشکلت رو کامل شرح بده تا بتونم کمکت کنم.

m.hamidreza
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 15:38 عصر
من یادمه مشکلم این بود که توی Wizard تو صفحه ی Run Database Installation Script که یه ProgressBar می آد میموند ! دکمه ی Next کار نمی کرد ، هر چی صبر کردم هیچی !
db رو هم عوض کردم ولی بازم نشد . . . البته connection هم درست بود .
ممنون .

Nightbat
شنبه 03 شهریور 1386, 18:32 عصر
یه مشکل با fullaccess دادن network Services به فولدر پروژت حل می شه. من با جدیده دارم کار میکنم مشکلی هم ندارم. اگه سوالی داری بگو شاید بتونم حل کنم

delphi77
یک شنبه 04 شهریور 1386, 08:31 صبح
من هم DotNetNuke_04.05.05_Install.zip دانلود کردم ولی هنوز نتوانستم نصبش کنم به من هم کمک کنید

cactuskhan
یک شنبه 04 شهریور 1386, 09:14 صبح
مدیران محترم اگه مرحمت کنند و یه بخشی واسه نصب donetnuke , rainbow راه بیاندازند؛ فکر کنم نیازمند نداشته باشه !

سار
یک شنبه 04 شهریور 1386, 09:20 صبح
تنها کاری که باید برای نصبش بکنید اینه که فایل WEB.Congif رو متناسب با Connction String تنظیم کنید.
اینها رو من با DNN کار کردم.
WWW.BAP.Co.IR (http://www.BAP.Co.IR)
WWW.BornaBI.Com (http://www.BornaBI.Com)
در ضمن یه یادتون باشه تو فولدر ریشه ی هاست، فولدری به نام Admin نباید داشته باشید.
داکیومنت نصب خودش رو هم اگر مطالعه کنید همه چیز دستگیرتون میشه.

m.hamidreza
یک شنبه 04 شهریور 1386, 13:18 عصر
من یادمه مشکلم این بود که توی Wizard تو صفحه ی Run Database Installation Script که یه ProgressBar می آد میموند ! دکمه ی Next کار نمی کرد ، هر چی صبر کردم هیچی !
db رو هم عوض کردم ولی بازم نشد . . . البته connection هم درست بود .
ممنون .

دوستان کسی تجربه ای تو این مورد نداشته ؟! :ناراحت:

سار
یک شنبه 04 شهریور 1386, 13:27 عصر
قصدت از کار با Wizard چیه؟
میشه ساتت رو ببینم(البته به شکل ادمین)؟

m.hamidreza
یک شنبه 04 شهریور 1386, 14:13 عصر
قصدت از کار با Wizard چیه؟
میشه ساتت رو ببینم(البته به شکل ادمین)؟

من با VS پوشه ی DotnetNuke رو open کردم connectionstring شو تغییر دادم برنامه رو run کردم بعد یه wizard اومد که دونه دونه مراحل نصب بود . مگه اینجوری نیست ؟
روی local اجرا کردم ببینم چیه upload نکردم ...

ممنونم ...

delphi77
یک شنبه 04 شهریور 1386, 15:41 عصر
rainbow چیست؟

سار
دوشنبه 05 شهریور 1386, 09:05 صبح
من با VS پوشه ی DotnetNuke رو open کردم connectionstring شو تغییر دادم برنامه رو run کردم بعد یه wizard اومد که دونه دونه مراحل نصب بود . مگه اینجوری نیست ؟
روی local اجرا کردم ببینم چیه upload نکردم ...

ممنونم ...

اگر همه مراحل نصب رو با موفقیت رد کنی نباید مشکلی داشته باشی، البته حالت های خاصی هم بوده که بعد از نصب موفق باز هم سیستم به مشکل برخوده که اکثر اونها مشکل Permissionی بودن و با دادن Permission مناسب (در داکیومتهای خود DNN میتونی پیدا کنی) مشکل حل میشه.
اما ظاهرن در عمل خاصی به مشکل برخوردی برای همین میخوام سیستمت رو ببینم که با توجه به Local بودن اون امکانش نیست.
برای Upload هم میتونی از این (http://www.VWDHosting.Net) هاست رایگان استفاده کنی من خودم معمولن ورژنهای مختلف DNN رو روی اون تست میکنم که بسیار خوب جواب میده.

tc1000
پنج شنبه 08 شهریور 1386, 23:34 عصر
از هاستهایی استفاده کن که اینها رو اماده دارند خوشون نصب میکنند بدون دردسر

سار
شنبه 10 شهریور 1386, 09:07 صبح
راستش من هم تو نسخه های که نصب کردم از خود سایت خواستم که برام نصبش کنه. اگر خواستی PM بده تا هاستم رو معرفی کنم.
تا حالا سه تا DNN برام نصب کردن و بعد من برای خودم اون تغییرات رو دادم.

m.hamidreza
شنبه 10 شهریور 1386, 15:33 عصر
راستش من هم تو نسخه های که نصب کردم از خود سایت خواستم که برام نصبش کنه. اگر خواستی PM بده تا هاستم رو معرفی کنم.
تا حالا سه تا DNN برام نصب کردن و بعد من برای خودم اون تغییرات رو دادم.

این چه جوریه ؟ free نصب می کنه ؟
کار با db هم یعنی okay میشه ؟

m.hamidreza
شنبه 10 شهریور 1386, 19:42 عصر
من تو اون error قبلیه مونده بودم ! تا اینکه install.aspx رو run کردم از تو IIS .
حالا به Conversion دیتابیس error میده ! حتما باید SQL 2005 باشه ؟

temporary رو پاک کردم از تو IIS هم پاکش کردم دوباره install کردم ایندفعه یه error دیگه داد . خلاصه هر دفعه یه error باحال داد دوتا image از error ها گذاشتم ...
تا رسیدم به این error زیبا : حالا جدیدا داره میگه DNN is already exist .
هرچیم پاک کردم فایده نداره remove نمیشه ! :قهقهه:

سار
یک شنبه 11 شهریور 1386, 09:17 صبح
هاست من DNN رو برام رایگان نصب میکنه (البته دیگه میشه گفت من رو شناخته و گه گاه برای رفع مشکلات DNNهاش بهم زنگ میزنه :لبخند:)
اما در مورد Error ها:
در صفحه اول همونطور که از خط آخر معلومه پرتال نصب شده و البته در زمان نصب به مشکلی برخورد کرده.
لازم بدنید که DNN در ابتدا ورژن نهایی رو نصب نمکنه، بلکه ابتدا از ورژنهای پایین شروع میکنه و بعد اون رو آپگرید میکنه. اگر دقت کنی اول 4.4.1 رو نصب کرده و در زمان آپگرید به 4.5.0 به مشکل خرده و بعد ادامه داده و در نهایت هم سه ماژولش رو نصب کرده. حالا بهعد از این مرحله DNN بالا نیومد؟
اما اینکه از کجا میفهمه نصب شده اگر دیتابیست رو باز کنی جدولی میبین به نام Version که از اسمش پداست توش چیه. شما جداولت رو پاک کن و همینطور Spها رو و دوباره نصب کن.
در مورد نصب روی 2000 هم هیچ مشکلی وجود نداره.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

m.hamidreza
یک شنبه 11 شهریور 1386, 12:26 عصر
حالا بهعد از این مرحله DNN بالا نیومد؟

نه دیگه نیومد ...
من Version پاک کردم SP هاشم پاک کردم حتی یه دفعه کل db رو هم پاک کردم تا بالاخره install اجرا شد حالا بعد از این صفحه دیگه next نمی شه !
default.aspx رو هم که run میکنم میگه یه sp رو ندارم !

من اینو روی یکی از subdomain های هاستم میتونم upload کنم ؟ اونجوری فکر کنم بهتر باشه ، نه ؟
فقط من یه sql دارم رو هاست که 10mb هست db شو اگه همین db خودم بدم مشکلی که پیش نمیاد ؟

سار
دوشنبه 12 شهریور 1386, 09:50 صبح
رو هاستت نصبش کن.
بعید میدونم با کپی کردن کار کنه البته من تجربه این کار رو ندارم و نمیتونم دقیقن نظر بدم.

cybercoder
دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:04 عصر
من دنبال ماژول مربوط به اوقات شرعی می گردم. یه نمونش تو سایت http://tehran.ir هست کسی نداره و نمی دونه از کجا باید گرفت ؟

سار
دوشنبه 12 شهریور 1386, 12:36 عصر
خودت میتونی بنویسی برای اینکار SDK داره.

m.hamidreza
دوشنبه 12 شهریور 1386, 14:24 عصر
Okay، ممنون ...

یعنی همه ی اینایی که DNN استفاده می کنن هاست نصب می کنه براشون ؟

سار
دوشنبه 12 شهریور 1386, 15:09 عصر
نه.
من خودم رو اون هاست Free که گفتم برای نصبش هسچ مشکلی نداشتم ولی هاست های ما ایرانیها عمدتن درست Configur نمیشه و گه گاه DNN به پرمیشنهای نیاز داره که در اختیار ما نیست.
مثلن تو مشکلی که خودم داشتم بعد از تماس با هاست اونها فهمیدن که باید سرور من رو عوض کنن تا سیستم من نصب بشه حالا چرا باید از Admin اونجا پرسید.

cybercoder
دوشنبه 12 شهریور 1386, 17:23 عصر
خودت میتونی بنویسی برای اینکار SDK داره.

اگه می خواستم بنویسم که دنبالش نمی گشتم.
برای خرید هم نمی دونید باید کجا مراجعه کرد؟