PDA

View Full Version : خطا در سایت www.korehband.ir _ فوری لطفا

rezadana
دوشنبه 18 فروردین 1393, 16:13 عصر
با سلام و خسته نباشید.
از اساتید خواهش میکنم به نگاهی به این سایت کنید ببینید این خطایی که میده مشکلش از کجاست . با تشکر فراوان
www.korehband.ir (http://www.korehband.ir)

mRizvandi
سه شنبه 19 فروردین 1393, 00:43 صبح
اولین صفحه ای که توی سایت نمایش داده میشه رو باز کنید، آیا داخل اون از XML Reader استفاده کردید؟

rezadana
سه شنبه 19 فروردین 1393, 00:46 صبح
از xml استفاده کردم ولی برای خواندن و نوشتن در فایل xml از linq استفاده کردم.
لطفا راهمایی کنید

mRizvandi
سه شنبه 19 فروردین 1393, 00:52 صبح
خطا میگه که شما root element برای xml ندارید
اگر دارید xml می سازید، پس ابتدا باید یک root element بسازید و سپس المنتهای بعدی رو داخلش قرار بدید.
اگر فایلی دارید که xml هست و دارید می خونید، (که فکر می کنم همینطور هست) پس باید یک root element بهش اضاقه کنید.
فایل xml باید حتما یک المنت اصلی یا ریشه داشته باشه بعد بقیه المنتها توش قرار می گیرند.

<root>
<child>
<subchild>.....</subchild>
</child>
< /root>

این هم منبع که می تونید بهش مراجعه کنید:
http://www.w3schools.com/xml/xml_tree.asp

rezadana
سه شنبه 19 فروردین 1393, 11:52 صبح
xml من اینجوریه.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<Employees>
<Employee>
<EmpId>1</EmpId>
<Name>12</Name>
<Nam>6</Nam>
<Na>3</Na>
<N>5</N>
</Employee>
<Employee>
<EmpId>6</EmpId>
<today>1391/09/07</today>
<user>10</user>
<alluser>884</alluser>
<history>&lt;p style="text-align: center;"&gt;&lt;span style="font-size: x-large;"&gt;تاریخچه روستای کره بند&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;
&lt;p style="text-align: right;"&gt;هنوز کامل نشده&lt;/p&gt;</history>
</Employee>
</Employees>

به نظرتون این مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezadana
سه شنبه 19 فروردین 1393, 11:54 صبح
اگه مشکل از xml هست چرا تا چند روز پیش کار میکرد سایتم درست اجرا میشد دوست عزیز؟

mRizvandi
سه شنبه 19 فروردین 1393, 13:33 عصر
اگه مشکل از xml هست چرا تا چند روز پیش کار میکرد سایتم درست اجرا میشد دوست عزیز؟

والا در این خصوص بنده بی تقصیرم :لبخندساده:
ولی ساختار xml شما صحیح نیست.
اولین <Employee> که تعریف کردید یک سری مقادیر داره که در دومی نیست! یا در دومی هست که در اولی نیست! اینها باید دقیقا به یک شکل تعریف شده باشند. به فایل راهنمایی که خدمتتون گذاشتم مراجعه کنید.
مثل این می مونه که در جدول بانک اطلاعتی یک رکورد 5 تا فیلد داشته باشه و رکورد بعدی 5 تا فیلد متفاوت دیگه! این خلاف قوانین تعریف xml هست.
اگر فیلدهایی دارید که ممکنه برای داده هایی خالی باشند باید اونها رو در تعریف قرار بدید ولی مقادیرش رو خالی بذارید.