PDA

View Full Version : سوال: Refresh کردن

mohammad mehd
سه شنبه 19 فروردین 1393, 21:26 عصر
سلام دوستان کدی وجود داره که بشه بدون اینکه کاربر متوجه بشه کل برنامه رفرش بشه ، منظور ریستارت بشه ، (راه اندازی مجدد) ، مثلا آخر 1 دستور که رو باتن هست این کد رو گذاشت تابعد از هربار اجرا برنامه بارگزاری مجدد بشه.
باتشکر

omid nasri
سه شنبه 19 فروردین 1393, 21:59 عصر
;()appliction.restart

Pedram_Parsian
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:03 عصر
با سلام دوست عزیز
شما می توانید از کل زیر استفاده کنید :

Form1.ActiveForm.Refresh();

که فکر کنم همون کار رو انجام بده.

golestan1
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:05 عصر
Application.Restart();

mohammad mehd
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:06 عصر
;()appliction.restart
آخه اینجور کل برنامه بسته میشه وبعد دوباره باز میشه نمیخوام کاربر متوجه بشه

mohammad mehd
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:11 عصر
Application.Restart();
1سوال این کد که میگین آیا باعث میشه مثل بارگزاری مجدد برنامه کانکشن ها و همه چیز برنامه از صفر دوباره شروع بشه ؟
چون جایی دیدم که نوشته بود تابع رفرش فقط گرافیکش رو رفرش میکنه؟

Pedram_Parsian
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:28 عصر
1سوال این کد که میگین آیا باعث میشه مثل بارگزاری مجدد برنامه کانکشن ها و همه چیز برنامه از صفر دوباره شروع بشه ؟
چون جایی دیدم که نوشته بود تابع رفرش فقط گرافیکش رو رفرش میکنه؟

بله این کد کد متغیر ها رو هم صفر می کنه
از اسمش معلومه = شروع دوباره

mohammad mehd
سه شنبه 19 فروردین 1393, 22:41 عصر
بله این کد کد متغیر ها رو هم صفر می کنه
از اسمش معلومه = شروع دوباره
امتحان کردم جواب نداد :گریه:

Mousavmousab
سه شنبه 19 فروردین 1393, 23:53 عصر
سلام دوستان کدی وجود داره که بشه بدون اینکه کاربر متوجه بشه کل برنامه رفرش بشه ، منظور ریستارت بشه ، (راه اندازی مجدد) ، مثلا آخر 1 دستور که رو باتن هست این کد رو گذاشت تابعد از هربار اجرا برنامه بارگزاری مجدد بشه.
باتشکر

سلام
میشه بگی دقیقاٌ کارتون چیه که می خواین یه همچین کاری را انجام بدین؟
آخه یه مقدار عجیب توضیح دادین.

تمام فرم ها Refresh بشه بدون اینکه کاربر متوجه بشه یعنی چی؟ می دونم منظورت چیه ولی می خوام بگم چرا همچین کاری می خوای بکنی؟
نه تا اونجای که ما می دونیم همن چیزی است که دوستان توضیح دادن و متدی وجود نداره که همه فرم ها Refresh بشن.
فکر می کنم اگر شما هدفتون از این کار را بگین مشکلو بشه حلش کرد.
موفق باشید

mohammad mehd
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 00:08 صبح
1برنامه پایگاه داده هست که با اسکیول و سی شارپ نوشتم وقتی برنامه زیاد کار میکنه نمیدونم چرا ارطباتش توبعضی از فرما با اسکیول قطع میشه و مجبور میشه کاربر برنامه رو ببنده و دوباره اجرا کنه من میخوام رفرش بشه که این اتفاق نیوفته میدونم راه اصولی نیست ولی مشکل برنامه رو پیدا نکردم و مجبور شدم دونبال این راه باشم.

Mousavmousab
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 00:14 صبح
1برنامه پایگاه داده هست که با اسکیول و سی شارپ نوشتم وقتی برنامه زیاد کار میکنه نمیدونم چرا ارطباتش توبعضی از فرما با اسکیول قطع میشه و مجبور میشه کاربر برنامه رو ببنده و دوباره اجرا کنه من میخوام رفرش بشه که این اتفاق نیوفته میدونم راه اصولی نیست ولی مشکل برنامه رو پیدا نکردم و مجبور شدم دونبال این راه باشم.

دقیقاٌ SQL چه خطایی مبتی بر قطع شدن برنامه شما میده؟

شما باید این مشکل را برطرف کنید وگرنه فایده ای نداره. مطمئنن تنها راه حلش همین حل کردن مشکل هست نه اینکه دورش بزنین.
موفق میشن فقط بیشتر دقت کنید.

مثلاٌ برنامه ای را که نوشتی را باز کن و فقط به بعضی از فرم هاش برو و چند دقیقه ای کار کن ببین مشکلی پی می آد؟ اگه نیومد برنامه را ببند و دوباره باز کن و بخش های دیگه اش که نرفتی را ببین و باهاش کار کن و بعد ببین بازم مشکل داره ؟ تا جایی که کم کم متوجه بشی مشکل از کجاست؟
راه زیاد داره پیداش کنی ، حتماٌ پیدا می کنی
Do All your best try to solve the problem
موفق باشی

alireza6633
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 01:07 صبح
درود آسان ترین روش و بهترین روشش application.restart();امید وارم مشکلت حل بشه دوست منموفق باشید اردت مند شما (گروه برنامه نویسی استاد)