PDA

View Full Version : کامپوننت های ممبر شیپ asp.net

8702073
سه شنبه 19 فروردین 1393, 21:35 عصر
سلام به همه دوستان
دوستان یه سوالی داشتم همان طوری که می دونید کامپوننت های member ship مربوط به asp.net باید در صفحات خاصی ساخته بشوند مثلا login باید اسم صفحه اش login.aspx باشه و یا ثبت نام باید register.aspx باشه
حالا یه سوالی دارم من در سایتم هم صفحه فارسی دارم و هم انگلیسی خوب برای یکی از این کامپوننت ها با فرمت فارسی استفاده کردم داره درست کار می ده اما برای انگلسی اش باید تمام فرمت ها انگلیسی بشه که این به نوعی احتیاج داره که من یه صفحه دیگه login یا غیره داشته باشم که این امکان نداره چون این کامپوننت ها فقط با اسم های خاصی کار می کنند هیچ کسی راه حلی نداره برای اینکه چه طوری بتونم از این کامپوننت ها چند بار استفاده کنم لطفا اگر می دونید به من بگین ؟؟؟؟؟ کارم خیلی گیره
با تشکر فروان:ناراحت:

meysam99
سه شنبه 19 فروردین 1393, 23:58 عصر
سلام
چند راه داری یکی از اونها این است که از کامپونت استفاده نکنی و خودت با کد نویسی لاگین کنی یا ثبت نام کنی بعد اسم صفحه هم حتما نباید login.aspx باشد در وب کانفیگ اون رو تغییر بده. می تونی از تغییر زبان خود asp هم استفاده کنی و فقط یک بار صفحه رو بسازی

mRizvandi
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 02:04 صبح
سلام به همه دوستان
دوستان یه سوالی داشتم همان طوری که می دونید کامپوننت های member ship مربوط به asp.net باید در صفحات خاصی ساخته بشوند مثلا login باید اسم صفحه اش login.aspx باشه و یا ثبت نام باید register.aspx باشه
حالا یه سوالی دارم من در سایتم هم صفحه فارسی دارم و هم انگلیسی خوب برای یکی از این کامپوننت ها با فرمت فارسی استفاده کردم داره درست کار می ده اما برای انگلسی اش باید تمام فرمت ها انگلیسی بشه که این به نوعی احتیاج داره که من یه صفحه دیگه login یا غیره داشته باشم که این امکان نداره چون این کامپوننت ها فقط با اسم های خاصی کار می کنند هیچ کسی راه حلی نداره برای اینکه چه طوری بتونم از این کامپوننت ها چند بار استفاده کنم لطفا اگر می دونید به من بگین ؟؟؟؟؟ کارم خیلی گیره
با تشکر فروان:ناراحت:
دوست عزیز اصلا همچین چیزی نداریم!!! شما با خیال راحت هر صفحه ای با هر نامی که می خواهید بسازید و از کنترلهای ممبرشیپ استفاده کنید.
شاید شما تنظیمات بخش وب کانفیگ رو ست نمی کنی و فکر می کنی که اسامی فایلها باید ثابت باشند!
یک صفحه با هر نامی که دوست دارید بسازید و کامپوننت رو استفاده کنید. اگر خطایی دارید، خطا رو اعلام کنید.