PDA

View Full Version : فروش محصول ساخته شده در فروشگاه های خارج از ایران

vice_city
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 12:50 عصر
با سلام.
اول بگم که کلی تحقیق و جستجو کردم. اما تقریبا هرچی پیدا کردم یا تحریم ها و مشکلات برا توسعه دهنده های ایرانی بود ، و یا راه های عجیب دور زدن همون تحریم ها که به وسیله ایرانی های عزیز ابداع شده بود که البته ریسک بالایی هم داشت.

اما من دنبال یه راه عملی میگردم ، برای فروش یک بازی یا اپ در سه فروشگاه گوگل پلی ، اپ استور و استیم. راهی که با خیال راحت اپلیکیشنم و آپلود کنم و منتظر بمونم تا پولی که از فروشش بدست میاد رو به حساب کارت بانک ملتم بریزم! البته تمام مشکلات و سختی هاش رو هم قبول می کنم ، حتی اگه از اون راه حل های ابداعی هم باشه باز هم انجام می دم ، فقط و فقط عملی باشه ، یعنی واقعا بتونم اون کار رو انجام بدم. من خوندم که چندتا بازی ایرانی به فروشگاه استیم راه پیدا کردن ، اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کاملترش کنه.
خواهش می کنم ، خواهش می کنم اگه کسی می تونه در این رابطه راهنمایی حتی خیلی جزیی هم بکنه ، دریغ نکنه.

متشکر.

darkenerboy
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 14:48 عصر
خوب من خودم بعضی از اون شرکت ها رو میشناسم
1- شما ابتدا یک شرکت توی یک کشور خارجی ثبت میکنی
2- بعد واسش تو یه بانک حساب باز میکنی
3- بعد به نام شرکتت یه حساب اینترنتی هم باز میکنی
4- بعد برنامت رو میزاری تو هر مارکتی که میخوای
پول ها از مارکت میره تو حساب اینترنتیت و از اونجا هم تو حساب بانکیت و در نهایت از اون حساب هم به حساب تو ایرانت

فقط توجه کن به چند نکته :
1- اون کشور نباید ایران رو تحریم کرده باشه
2- بانک اینترنتی نباید اون کشور رو تحریم کرده باشه
3- حساب بانک اینترنتی رو نباید از تو ایران باز کنی
4- حساب مارکت رو هم نباید از تو ایران باز کنی

در نتیجه به یک شخصی قابل اعتماد احتیاج داری که مسول شرکتت باشه و کارها رو برات انجام بده
که البته درصدش رو میگیره
و مالیاتت رو هم باید طبق قانون مالیاتی اون کشور بدی !

موفق باشی

vice_city
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 15:45 عصر
متشکر از راهنماییتون.
می تونید چندتا از این کشورهایی رو که گفتین نام ببرید؟ بالاخره میگردیم اینور و اونور یه آشنایی گیر میاریم شاید هم توی یکی از این کشور ها بود!
البته قطعا برای ثبت شرکت در هر کشوری به مدارک خاصی هم نیاز هست.
اگه کمی بحثش رو باز تر کنید ممنون می شم.

hamedjj
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 18:48 عصر
اینجا یه راه حل راحت وجود داره
نیازی هم به ثبت شرکت و این چیزا را نداره
http://barnamenevis.org/showthread.php?428588-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

darkenerboy
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 19:04 عصر
شرکت هایی که من میشناسم تو ترکیه و استرالیا و یکی از ایالت های کانادا که اسمش رو یادم نیست کارمیکردن
و بیشتر از اینی که نوشتم صحبت نشده و در جریان نیستم
اما فکر کنم این قانونی و اصولی باشه