PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطای پایگاه داده هنگام اجرای سایت در هاست ویندوز- لطفا فوری

rezadana
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 19:35 عصر
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بزرگوار.
سایت من واسه اتصال به دیتابیس دچار مشکل شده لطفا راهنمایی کنید. www.korehband.ir (http://www.korehband.ir/)
میخواستم ببینم از اساتید میدونه مشکلش چیه؟؟!!!!
و یه سوال دیگه هم اینکه آیا یوزر و پسوردی که در قسمت SQL User Properties "مانند شکل زیر"وارد میشه میتونه هر پسوردی باشه یا باید اون یوزر پسوردی که در وب کانفیگم قرار دادم رو اینجا بزارم؟ چون من یه بار ترغیب شدم و اون پسوردش رو تغییر دادم به همون یوزر پسوردی که در webconfig قرار دادره . لطفا اگه کارم اشتباه بوده بفرمایید که از کجا باید اون یوزر پسورد رو پیدا کنم.

دوستان هر کی میتونه بهم کمک کنه ایشالله خدا هم اجروپاداش وافر بهتون عطا کنه. سپاس فراوان

117792

rezadana
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 13:16 عصر
لطفا مرا دریابید . heeeeeeeeeeeeeeeeeelp

kohyar
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 15:11 عصر
تنظیمات کانکشن استرینک رو در فایل Web.config اشتباه تنظیم کردی که داره اشکال در اتصال به دیتابیس میده

setareh2013
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 15:44 عصر
این فایل ضمیمه تون رو که من نتونستم باز کنم . ولی کلا من برای اتصال به دیتابیس روی هاست از رشته زیر استفاده می کنم
<!--
<add name="DBConnectionString" connectionString="Data Source=.;Initial Catalog=DB;User Id=K;Password=k2e"

providerName="System.Data.SqlClient"/>
-->
به جای کاراکتر "." شما می تونید یا نقطه بگذارید یا آدرس آی پی سایتتون رو . این رو باید از فروشنده هاستتون بپرسید .
در مورد سوال دومتون : بله باید یوزر پسوردی که در وب کانفیگتون می سازید دقیقا مثل اونی باشه که داخل هاست جداگانه می سازید .

rezadana
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 18:22 عصر
من این تنظیمات کانکشن استرینگ رو به این شکل در وب کانفیگم ذخیره کردم. و یوزر پسوردی که در وب کانفیگ بود رو توی ساخت یوزر در هاست قرار دادم. همانند تصویر زیر.
البته تا چند روز پیش درست کار میکرد و مشکلی نداشت یه دفعه اینجوری شد. لطفا به دادم برسی.

http://www.pic98.ir/images/ld970salbzcdiehpwnzs.jpg

kohyar
جمعه 22 فروردین 1393, 11:54 صبح
برای اینکه ببینی درست تنظیمات رو انجام دادی یا نه. تنظیمات اس کیو. ال رو روی برنامه خودت روی کلاینت تنظیم کن و بعد برنامه رو بصورت لوکال اجراء کن. در حقیقت برنامه رو بصورت لوکال اجرا< کن ولی دیتابیس روی هاست سایتت هستش. فقط سیستمت باید به اینترنت کانکت باشه

rezadana
جمعه 22 فروردین 1393, 13:02 عصر
میشه بیشتر راهنمایی کنید که به چه صورت باید این کار رو انجام بدم

kohyar
جمعه 22 فروردین 1393, 23:22 عصر
سایت طراحی شده رو رویVisul Studio سستم خودت باز میکنی
تو فایل web.config به جای تنظیمات اس کیو ال لوکال سیستم خود تنظیمات دیتابیس رو هاست رو میزاری
بعد سایت رو در محیط ویژوال استدیو اجرا میکنی
اگکر درست اجراء شد پس تنظیمات دیتابیس درست هست و مشکل مربوط به کد برنامه هست که روی هاست آپلود کردی

rezadana
شنبه 23 فروردین 1393, 12:44 عصر
بله این کارو که انجام دادم پیغام خطای زیر رو میده . لطفا کمکم کنید خواهش میکنم. به خدا یه دنیا دعاتون میکنم.
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: TCP Provider, error: 0 - No connection could be made because the target machine actively refused it.)

rezadana
شنبه 23 فروردین 1393, 12:51 عصر
به فرموده شما این کارو انجام دادم و این خطا رو میده. لطفا راهنمایی کنید.
http://www.pic98.ir/images/9260st852b87iarh2sx.jpg

kohyar
شنبه 23 فروردین 1393, 15:48 عصر
خوب دوست عزیز اطلاعات کانکشن استرینگ رو اشتباه تو web.config تنظیم کردی
آدرس سرور اس کیو ال - یوزر اس کیو ال و پسوردشش رو از هاست بگیر و تنظیم کن

rezadana
یک شنبه 24 فروردین 1393, 00:31 صبح
آدرس سرور اس کیو ال و یوزر اس کیو ال و پسوردش رو باید از کجا پیدا کنم؟
من موقع ساخت یوزر sql و پسوردش از یوزر و پسوردی که تو وب کانفیگم بود استفاده کردم و همون اطلاعات وب کانفیگم یوزر sql رو ساختم. راهنمایی کنید لطفا هر کی خوب وارده کمکم کنه توًیضیح کاملی بهم بده لطفا