PDA

View Full Version : ذخیره سازی به صورت html مربوط به FCKeditor

angel farahani
چهارشنبه 20 فروردین 1393, 22:08 عصر
با سلام

دوستان میخوام ، متنی رو که در fckeditot نوشتم به صورت html در پایگاه ذخیره کنم و بعد با کنترل literal اون رو نشون بدم ، الان در پایگاه این طوری ذخیره میکنه که میخوام کد html ذخیره بشه ، لطفا راهنماییم کنید

<p>&lt;p style=&quot;text-align: right;&quot;&gt;&lt;span style=&quot;font-size: larger;&quot;&gt;جايي بسي خوشحالي است که اين خبر رو به همه دوستداران غذا و رستوران دارن محترم ، اعلام کنيم که سايت همراه فود در 18 فروردين ماه افتتاح گرديد . اميدواريم به زودي شاهد حضور بسياري از رستوران داران محترم باشيم&lt;/span&gt;&lt;/p&gt; &lt;p style=&quot;text-align: right;&quot;&gt;&lt;span style=&quot;font-size: larger;&quot;&gt;&amp;nbsp; &lt;/span&gt;&lt;/p&gt; &lt;p&gt;&amp;nbsp;&lt;/p&gt;</p>

angel farahani
جمعه 22 فروردین 1393, 10:24 صبح
لطفا راهنماییم کنید دوستان :(

kohyar
جمعه 22 فروردین 1393, 12:06 عصر
دوست عزیز خروجی ادیتور بصورت اچ تی ام ال هستش
من در تمام وب سایت هایی که طراحی میکنم از CkEditor استفاده میکنم
یک نمونه رو سایت خودم آپلود کردم
از نظر امنیت هم خیلی خوب هستش
امکاناتش هم خیلی زیاده. در حد یک فرانت پیج هستش
برای سبک بالا اوئمدنش هم میتونی خودت ابزارهای قابل نمایش اونو کمتر کنی تا سبک تر بالا بیاد.
http://netsazeh.com/Ckeditor4.2.rar
موفق باشی

angel farahani
جمعه 22 فروردین 1393, 12:22 عصر
پس چی کار کنم که در نمایش محتوای آن به وسیله literal کدهای اضافه تولید نشه ؟ لطفا راهش رو بگید ، چطور در نمایش اون کدهای الکی تولید نشه

kohyar
جمعه 22 فروردین 1393, 12:28 عصر
شما پروژه ای که من گذاشتم رو دانلود کردید؟

angel farahani
جمعه 22 فروردین 1393, 12:37 عصر
بله ؛ دانلود کردم ، شما خصویتی رو که میخوام در کجا در پروژه اعمال کردید؟ در default از editor خطا می گیره

angel farahani
جمعه 22 فروردین 1393, 13:04 عصر
مشکلم حل شد با همون literal ، سپاس از شما که وقت گذاشتین