PDA

View Full Version : اپلود کردن تصاویر در سرور توسط اندروید

jaber23
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 16:43 عصر
درحال حاضر برنامه من دارای دیتابیسی بر روی سرور می باشد که دارای 2 فیلد از نوع Text می باشد و می توانم از طریق اندروید اطلاعاتی را بفرستم و همچنین اطلاعاتی را بخوانم .
و حالا می خواهم از طریق اندروید علاوه بر ارسال اطلاعات عکس را هم به دیتابیس سرور فرستاده و در ان اپلود کنم و همچنین بتوانم عکس را در اندروید نمایش دهم .تعداد این این عکس ها هم خیلی زیاد است نزدیک به 3000 تا .

jaber23
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 20:06 عصر
درحال حاضر برنامه من دارای دیتابیسی بر روی سرور می باشد که دارای 2 فیلد از نوع Text می باشد و می توانم از طریق اندروید اطلاعاتی را بفرستم و همچنین اطلاعاتی را بخوانم .
و حالا می خواهم از طریق اندروید علاوه بر ارسال اطلاعات عکس را هم به دیتابیس سرور فرستاده و در ان اپلود کنم و همچنین بتوانم عکس را در اندروید نمایش دهم .تعداد این این عکس ها هم خیلی زیاد است نزدیک به 3000 تا .

دوستان لطفا کمک کنید

korosh00
جمعه 15 خرداد 1394, 15:27 عصر
این مشکل من هم هست .
در ضمن در صورتی که امکان داره همون قسمت ارتباط با دیتابیس که متن رو میگری و می فرستی را برای من هم بگذار. من می خوام به دیتابیس داخل سرور وصل بشم و متون رو بخونم .
ممنون

gilas1368
جمعه 15 خرداد 1394, 15:46 عصر
دوستان لطفا کمک کنید

این لینک (http://androidexample.com/Upload_File_To_Server_-_Android_Example/index.php?view=article_discription&aid=83&aaid=106) توضیح کامل رو داده

gilas1368
جمعه 15 خرداد 1394, 15:47 عصر
این مشکل من هم هست .
در ضمن در صورتی که امکان داره همون قسمت ارتباط با دیتابیس که متن رو میگری و می فرستی را برای من هم بگذار. من می خوام به دیتابیس داخل سرور وصل بشم و متون رو بخونم .
ممنون

شما باید ی سرویس رو فراخوانی کنین و متناسب با پارامترهای ورودی ی خروجی JSON از سرویس دریافت کنین و داخل برنامه ازش استفاده کنین
نمونه های زیادی تو فضای مجازی برای انجام اینکار وجود داره
فقط کافیه ی جستجو بکنید

korosh00
شنبه 16 خرداد 1394, 00:11 صبح
من زیاد جستجو کردم . اونی که می خوام پیدا نشد.
من با بیسک 4 اندروید می خوام .
ممنون