PDA

View Full Version : طریقه دانلود فییلم از یوتیوب

gilas1368
پنج شنبه 21 فروردین 1393, 17:52 عصر
سلام ب همه

دوستان حتما سایت ها ونرم افزارهایی رو ک لینک دانلود فیلم های موجود توی سایت یوتیوب رو ب میدن دیدید
من میخام بدونم این نرم افزارا و سایت ها چطوری کار میکنن؟:متفکر:

ممنون میشم راهنمائیم کنین

gilas1368
جمعه 22 فروردین 1393, 11:03 صبح
ینی کسی نمیدونه من چطوری میتونم مشکلم رو حل کنم؟:گریه:

ansoft
جمعه 22 فروردین 1393, 11:41 صبح
تو سايت http://trainbit.com/ ثبت نام كن

بعد برو تو قسمت سرويس ليچ و ادرس ويدئو يوتيوب رو بده تا بتوني دانلود كني

milero
جمعه 22 فروردین 1393, 16:24 عصر
کاری نداره!!
مثلا این لینک ادرس یه ویدئو در یوتیوبه!
youtube.com/kjasdbasd
دوتا S به اول ادرس اضافه کن. بعد میتونی ویدئو رو دانلود کنی!
ssyoutube.com/kjasdbasd

taherhero1
یک شنبه 24 فروردین 1393, 22:01 عصر
در مرورگر firefoxباید روی گزینه firefox به بخش add ons و extensions مرورگرتان برید .
و در قسمت search) video downloder youtube )را جستجو کرده ولیستی از برنامه های دانلوداز یوتیوب برای شما میاره در مقابل هر برنامه یک گزینه نصب دارد شما باید اونو نصب کنید. و دوباره برید سایت یوتیوب در زیر هر فیلم یک گزینه دانلود اضافه شده است‌.به همین راحتی:قهقهه:

محسن شامحمدی
دوشنبه 25 فروردین 1393, 09:38 صبح
من میخام بدونم این نرم افزارا و سایت ها چطوری کار میکنن؟:متفکر:
خیلی ساده
میان صفحه html ویدئو رو دانلود می کنن
بعد از روی کد html صفحه میان لینک ویدئو رو پیدا می کنن
و البته یوتیوب بخاطر اینکه تمام ویدئوهاش مشمول قوانی کپی رایت می شه این اجازه رو نه از لحاظ معنوی و نه از لحاظ فنی نمی ده و به همین خاطره که سیستم گرفتن ویدئوش رو روز به روز سخت تر می کنه
هر یکی دو هفته این سیستم رو تغییر می ده تا برنامه ها و اسکریپت هایی که این کارو می کنن رو دچار مشکل کنه
به همین خاطره که اگه دقت کنین توی هر نسخه IDM توی توضیحات آپدیتش میاد می گه Bugfix for grabbing videos
از این اسکریپت ها تنها اسکریپتی که من سراغ دارم که کامل کار می کنه و تیم پشتیبانیش همیشه پاش هست اسکریپت Rapidleech ه.به زبان PHP
اگر کنجکاو بودی می تونی کد Youtube Plugin ش رو بخونی تا دستت بیاد باید چطوری به لینک ویدئو برسی
موفق باشی