PDA

View Full Version : سوال: لیست اختصاصی هر کاربر

sara_mehraby
جمعه 22 فروردین 1393, 14:23 عصر
سلام
به همه دوستان من ی وب سایت دارم که تعدادی کاربر در آن عضو هستند و می خوام با ورود هر کاربر سوالات مربوط به کاربر به ترتیب یکی و یکی نمایش داده شود
می خوام یکبار لیست سوالات از دیتا بیس خوانده بشه و مثل session که برای هرکاربر ذخیره میشود برای هرکاربر لیست سوالات در سرور نگهداری شود و با جی کوئری سوالات یکی یکی نمایش داده شود
حال سوال من اینه که آیا چنین امکانی رو میشه پیاده سازی کرد؟ باعث سنگینی وب سایت میشه یا نه؟ راه حل بهتر؟
چون تعداد سوالات و نوع سوالات کاملا متغیر است
ممنون

alireza_s_84
جمعه 22 فروردین 1393, 15:19 عصر
سلام
به همه دوستان من ی وب سایت دارم که تعدادی کاربر در آن عضو هستند و می خوام با ورود هر کاربر سوالات مربوط به کاربر به ترتیب یکی و یکی نمایش داده شود
می خوام یکبار لیست سوالات از دیتا بیس خوانده بشه و مثل session که برای هرکاربر ذخیره میشود برای هرکاربر لیست سوالات در سرور نگهداری شود و با جی کوئری سوالات یکی یکی نمایش داده شود
حال سوال من اینه که آیا چنین امکانی رو میشه پیاده سازی کرد؟ باعث سنگینی وب سایت میشه یا نه؟ راه حل بهتر؟
چون تعداد سوالات و نوع سوالات کاملا متغیر است
ممنون

میشه سناریو رو واضح تر توضیح بدین؟
چرا سوالات رو یکی یکی با جی کوئری نمایش بدین؟؟؟
تعداد سوالات چندتاست؟
آیا این سناریو آزمون آنلاین هست؟؟
همزمان چند نفر در این آزمون شرکت میکنند؟

sara_mehraby
شنبه 23 فروردین 1393, 08:31 صبح
علت اینکه میخوام سوالاتو با جی کوئری نمایش بدم برای اینکه صفحه کاربر رفرش نشه
تعداد سوالات برای هر فرد متفاوت است
تقریبا مثل آزمون آنلاین است فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه
اینکه چند نفر می تونند در آزمون همزمان شرکت کنند فعلا تعریف نشده هر کاربر وقتی وارد پروفایل خودش میشه میتونه سوالات و به ترتیب ببینه و پاسخ بده