PDA

View Full Version : راهنمایی برای ساخت یک فرم سفارش کالا

hessam2008
شنبه 23 فروردین 1393, 19:22 عصر
سلام وقت بخیر دوستان گرامی...

من یک پروژه فروشگاه اینترنتی دارم،بدین صورت هست که مدیریت یک سری کالا وارد میکند

برای مشتری به صورت لیست با چک باکس نمایش داده میشود که مشتری هر کدام را خواست انتخاب سپس در کادر روبروی آن

تعداد را وارد نماید برای هر کالا،با توجه به اینکه تعداد کالاها مشخص نیست چگونه کالاها را نمایش دهیم و ثبت در دیتابیس چگونه باشد؟

masiha68
یک شنبه 24 فروردین 1393, 10:38 صبح
سوالات خیلی کلیه ... یعنی اونجوری که من برداشت کردم باید بیاییم کلی مراحل ساخت فروشگا رو واست توضیح بدیم ...
چقد پی اچ پی بلدی و اینکه فقط توی درج یک مقدار توی دیتابیس مشکل داری یا نه ... بیشتر توضیح بده

hessam2008
یک شنبه 24 فروردین 1393, 18:48 عصر
سوالات خیلی کلیه ... یعنی اونجوری که من برداشت کردم باید بیاییم کلی مراحل ساخت فروشگا رو واست توضیح بدیم ...
چقد پی اچ پی بلدی و اینکه فقط توی درج یک مقدار توی دیتابیس مشکل داری یا نه ... بیشتر توضیح بده

سلام تشکر از جواب شما.

پی اچ پی رو در حد متوسط فرض بگیر بلدم،ببین مسئله بدین شکل هست که

یک فرم درج کالا در قسمت مدیریت سایت درست کردم که مدیر سایت کالا ها و قیمت را درج کند.

برای مشتری یک فرمی نمایش می دهیم که اطلاعات را از جدول محصولات میگیرید و نمایش می دهد جلوی هر محصول یک کادر تعداد هست که تعداد را وارد نمایید

و سپس با زدن دکمه ارسال در دیتابیس درج شود.

masiha68
یک شنبه 24 فروردین 1393, 21:07 عصر
خب الان مشکلتون چیه
کد رو بلد نیستین یا اینکه تئوری کار رو بلد نستین
یه جدول بسازی توی دیتابیس بسازید و با فیلدهایی نظیر نام محصول ، دسته ، قیمت و تعداد ... حالا کالا رو ایضرت کنین
یه جدول دیگه هم بسازید به اسم سفارش که دوتا فیلد داشته باشه ... یکی ای دی واسه نگهداری اصلاعات محصول و یکی هم تعداد واسه ثبت تعداد هر محصول
فک نمی کنم چیزی سختی باشه