PDA

View Full Version : استفادهاز لوگین و جدول کاربر خودم

sunn789
یک شنبه 24 فروردین 1393, 10:07 صبح
سلام
توی ام وی سی برنامه های اعتبار سنجی رو خود ام می س خیلی راحت کرده ، اما در صورتی که از ابتدا سایت و برنامه رو طراحی کرده باشد ، خوب حالا مشکل من اینه که قبلاً یه نرم افزار ویندوزی برای یک صندوق قرض الحسته نوشیتم و کاربر تمامی اسامی رو میبینی و میتونه با کلیک روشون جزئیات پرداخت و بدهی و بستانکاریشیون رو ببینیه ، حالا میخوام این کار توی ام وی سی انجام بدم ، اما به این صورت که هر کاربر با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خودش، جزئیات حسابش رو ببینه پس جدول Member دارم که قراره با کلیک رو لوگین اطلاعات از جدولی که قبلاً طراحی کردم استخراج شه و کابر از اونجا اعتبار سنجی شه میشه کمکم کنید که کدش رو به چه نحو توی کنترل بنویسم
البته از صفحه لوگین خودم هم یتونم استفاده کنم فقط در مورد استفاده از Identity هیت که زمانی کاربر اعتبار بخشی شد به چه نحو اعتبار سنجی شه و Role بهش تعلق بگیره ،

resident
یک شنبه 24 فروردین 1393, 20:48 عصر
این کمکتون میکنه:

http://barnamenevis.org/showthread.php?415011-session&highlight=Identity

sunn789
یک شنبه 24 فروردین 1393, 23:19 عصر
اول از همه متشکر دوم اینکه در این پست در خصوص اتربیئتها بود و با اینکه User.Identity.Name که این فقط خواندنیه من میخوام زمانی کاربر لوگین رو زد برا مثلاً از جدول اعضا کد ملی رو به جای نام کاربری و شماره موبایل رو به جای کلمه عبور بخونه ، جدول اعضا قبلاً ایجاد و پر ظده حالا میخوام برای کاربرا از طریق اینترنت دسترسی بزارم
ممنون

sunn789
سه شنبه 09 اردیبهشت 1393, 18:41 عصر
سلام ،
User.Identity چه طوری پر میشه ؟