PDA

View Full Version : سوال: autorun for first time

s.a.s.a.n
یک شنبه 24 فروردین 1393, 12:38 عصر
سلام به همه . میخواستم بدونم میشه برنامه ای نوشت که به محض کپی شدن به یه سیستم اجرا بشه ؟ منظورم این نیست که برنامه یک بار اجرا بشه و بعد از اون با هر بار روشن شدن کامپیوتر یا تو یه ساعت خاص اجرا بشه . منظورم اینه که همون بار اول که به یه سیستم کپی شد اجرا بشه ؟
یا اگه راه مشابه دیگه میدونید خیلی خوشحالم میشم ارایه بدید . بسیار ممنون

behzadkhan
یک شنبه 24 فروردین 1393, 15:22 عصر
با سلام

اگه برای ویروس نویسی می خواهیی باید درباره ویروس های اتوران تحقیق کنی.

با تشکر

Mojtaba.Shateri
یک شنبه 24 فروردین 1393, 16:23 عصر
سلام به همه . میخواستم بدونم میشه برنامه ای نوشت که به محض کپی شدن به یه سیستم اجرا بشه ؟ منظورم این نیست که برنامه یک بار اجرا بشه و بعد از اون با هر بار روشن شدن کامپیوتر یا تو یه ساعت خاص اجرا بشه . منظورم اینه که همون بار اول که به یه سیستم کپی شد اجرا بشه ؟
یا اگه راه مشابه دیگه میدونید خیلی خوشحالم میشم ارایه بدید . بسیار ممنون

با توابع Api ویندوز میتونید این کار رو انجام بدید.

s.a.s.a.n
دوشنبه 25 فروردین 1393, 13:21 عصر
با توابع Api ویندوز میتونید این کار رو انجام بدید.

منظورتون اینه که از توابع API درون برنامه م استفاده کنم ؟
اگر منظورتون اینه مگه تا وقتی برنامه م اجرا نشه اصلا اون توابع اجرا هم میشن ؟ میشه کمی بیشتر توضیح بدید ؟

s.a.s.a.n
دوشنبه 25 فروردین 1393, 13:23 عصر
با سلام

اگه برای ویروس نویسی می خواهیی باید درباره ویروس های اتوران تحقیق کنی.

با تشکر

مگه فرقی هم میکنه ؟ خب ویروس هم یه نوع برنامه س دیگه . البته از پیشنهادتون تشکر میکنم . میتونید منبع خاصی معرقی کنید ؟ ممنون میشم

behzadkhan
دوشنبه 25 فروردین 1393, 13:58 عصر
با سلام

اگه اشتباه نکنم

کار ویروس اتوران اینه نام فایل اجرایی یا اسکریپتش را در فایل اتوران اظافه می کنه حال مثلا وقتی فلش را به سیستم می زنیم ویندوز بطور اتوماتیک فایل اتواران را می خواند و ویروس را اجرا می کند.(البته اگر آنتی ویروس نباشد و اتوماتیک ویندوز غیر فعال نباشد).

حالا شما توی فایل ویروس تان می گید که یکسری فایل ها را کپی، حذف، مخفی و یا هر کار دیگری کند.

پس شما باید طبق الگویی که گفتم کد بنویسید.

با تشکر