PDA

View Full Version : چه پروژه ای کار کنم؟

1485159
یک شنبه 24 فروردین 1393, 19:51 عصر
سلام
من الان اونقدر توی برنامه نویسی ادعا دارم که نگو :لبخند:
مخصوصا جاوا و شی گرایی. یعنی اونقدر معلومات و اعتماد به نفس دارم که هرچی شما بگین رو میگم که میتونم پیاده سازی کنم :لبخند:
در مورد برنامه نویسی وب و شبکه هم مقداری کار کردم ولی تو شبکه ادعایی ندارم اما میتونم گلیمم رو از آب بیرون بکشم.
با پایگاه داده هم مشکلی ندارم. برنامه نویسی گرافیک هم که کلی تجربه دارم. با gui هم که باز مشکلی نیست. حتی من کل کامپوننت های gui جاوا رو خودم از صفر همرا با قابلیت راست چین بودن نوشتم.
با جاوا پردازش تصویر رو هم کار کار کردم.
همچنین سیستم داوری خودکار برای مسابقات برنامه نویسی هم نوشتم.
برای اینکه خودم رو اثبات کنم میخوام یه پروژه فوق العاده ای رو کار کنم ولی نمیدونم چه پروژه ای باشه.
هر چه قدر سختتر بهتر :لبخند:
البته برنامه نویسی موبال اصلا کار نکردم. و فعلا علاقه ای هم ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

cups_of_java
دوشنبه 25 فروردین 1393, 19:26 عصر
من الان اونقدر توی برنامه نویسی ادعا دارم که نگو
واسه کدت (ماژول ها و کلاس ها و متد هات)‌وقتی داری می نویسیشون کامنت میزاری و نکات مهم تصمیم گیریتو می نویسی؟ اگه آره ادعات مشکلی نداره. اگه نه بنابراین در مقابل بزرگان برنامه نویسی هیچ حرفی واسه گفتن نداری. (کسی که بند کفشش رو درست نمی تونه ببنده نمی تونه ادعا کنه مد پوش ایتالیایی یه!!!!

مخصوصا جاوا و شی گرایی
سعی کن یه برنامه (هر موضوعی که برات جالبه) بنویسی و تا حد ممکن از الگوهای طراحی شی گرا توش استفاده کنی... الگو ها رو ساده استفاده نکن. با هم ترکیبشون کن هرجا که میشه. بعد کدت رو با تکنیک ها و معیار های کیفیت شیگرا بسنج و نفاط قوت و ضعف طراحیت رو پیدا کن.

برای اینکه خودم رو اثبات کنم میخوام یه پروژه فوق العاده ای رو کار کنم ولی نمیدونم چه پروژه ای باشه.
هر چه قدر سختتر بهتر
سخت؟ برو یه SIP to WebRTC gateway توی جاوا بنویس. اگه چیز بدرد بخوری نوشتی برات می فروشمش.

اینطوری جوابت رو دادم چون اونطوری نوشته بودی :)

1485159
دوشنبه 25 فروردین 1393, 19:45 عصر
واسه کدت (ماژول ها و کلاس ها و متد هات)‌وقتی داری می نویسیشون کامنت میزاری و نکات مهم تصمیم گیریتو می نویسی؟
هر جایی که لازم بدونم آره.

سخت؟ برو یه SIP to WebRTC gateway توی جاوا بنویس. اگه چیز بدرد بخوری نوشتی برات می فروشمش.
:لبخند: آقا گفتم که تو مباحث شبکه زیاد حرفی ندارم :لبخند:

اینطوری جوابت رو دادم چون اونطوری نوشته بودی :)
خیلی هم عالیه :لبخندساده:

من بیشتر هدف کار کردن رو پروژه های تک کاربره هست.