PDA

View Full Version : مشکل چپ به راست برای یک ستون خاص

shima818
سه شنبه 12 اردیبهشت 1385, 18:10 عصر
با سلام
من خصوصیت RightToLeft، برای Grid ام را برابر با Yes قرار دادم. ولی برای یک ستون خاص که اطلاعات اون انگلیسی است، می خواهم این خصوصیت False باشد.

در زیر برنامه، خصوصیت RightToLeft ستون را برابر با False می کنم، اما هیچ تاثیری ندارد!!!!
برای این کار چه راه حلی دارید؟

Hamedm
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1385, 09:03 صبح
سلام

با سلام
من خصوصیت RightToLeft، برای Grid ام را برابر با Yes قرار دادم. ولی برای یک ستون خاص که اطلاعات اون انگلیسی است، می خواهم این خصوصیت False باشد.

در زیر برنامه، خصوصیت RightToLeft ستون را برابر با False می کنم، اما هیچ تاثیری ندارد!!!!
برای این کار چه راه حلی دارید؟اگه گریدت جانوس بود بهت میگفتم.
اما حالا، تنها راهی که بنظرم میرسه اینکه اون سلول هایی که میخواهی RightToLeft بشوند رو از یک TextBox به ارث ببر و RightToLeft اون TextBox رو کنترل کن.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

nowar1352
یک شنبه 08 مرداد 1391, 12:57 عصر
دوست عزيز اگر بخواهيم RightToLeft يه ستون و تغيير بديم چكاربايد كنيم

younes221
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:47 عصر
سلام ، تاپیکی قدیمی رو بالا آوردین !

میتونین از خاصیت Alignment ستون مورد نظر استفاده کنید ، مثلا کد زیر ستون اول رو راست به چپ میکنه( Index ستون ها از صفر شروع میشه) :

DataGridView1.Columns(0).DefaultCellStyle.Alignmen t = DataGridViewContentAlignment.BottomRight

موفق باشید./

nowar1352
یک شنبه 15 مرداد 1391, 13:44 عصر
دوست عزيز منظورم چپ چين يا راست چين كردن نيست منظورم جهت نوشتن يا نمايش اونه مثل تكست باكس و غيره در ضمن من اين موضوع رو خيلي سرچ كردم ظاهرا اكثرا سوال داشتن و جواب اشتباهي شمار ا گرفتن
البته دوست عزيز حامد به نكته اي اشاره كردن اگه ميتوني بيشتر توضيح بده