PDA

View Full Version : استفاده از ریسورس فایل مجاور

YasserDivaR
دوشنبه 25 فروردین 1393, 21:12 عصر
سلام من یه سری متن رو می خوام توی رویسورس یک فایل فرعی بدم و درون پروژه خودم که فایل اصلی است فراخوانی کنم
مثلا سوره های قرآن رو داخل ریسورس یک فایل بدم و تو پروژه اصلی لود کنم که حجم فایل بالا نره چون متن ها خیلی سنگین هستن

AbbasVB
دوشنبه 25 فروردین 1393, 22:48 عصر
سلام من یه سری متن رو می خوام توی رویسورس یک فایل فرعی بدم و درون پروژه خودم که فایل اصلی است فراخوانی کنم
سلام اگه با ریسورس می خوای کار کنی یه دی ال ال بزار بغل برنامه و ریسورس ها رو بریز توش و بخون

مثلا سوره های قرآن رو داخل ریسورس یک فایل بدم و تو پروژه اصلی لود کنم که حجم فایل بالا نره چون متن ها خیلی سنگین هستن
خوب چه کاریه اگه برای این کار می خوای از بانک اطلاعاتی استفاده کن هم بهتر هم حرفه ای تر و هم امن تر
موفق باشید

YasserDivaR
سه شنبه 26 فروردین 1393, 02:16 صبح
سلام اگه با ریسورس می خوای کار کنی یه دی ال ال بزار بغل برنامه و ریسورس ها رو بریز توش و بخون

سوال منم همین بود چطوری بارگزاری کنم تو برنامه ؟؟؟سورس

خوب چه کاریه اگه برای این کار می خوای از بانک اطلاعاتی استفاده کن هم بهتر هم حرفه ای تر و هم امن تر

سوره بقره چون متنش زیاده اکسس نمی تونه و جالب در نمیاد

روشی هست که کاربر بصورت راحت به متن ها دسترسی نداشته باشه متوجه شدین عزیز
رمز گزاری اکسس رو نمی پسندم چون سریعا هک میشه (خودم امتحان کردم)

AbbasVB
سه شنبه 26 فروردین 1393, 17:23 عصر
حالا که خودت می خوای باشه
این پروژه های رو بگیر ازشون استفاده کن
اگه مشکلت حل شد که هیچ وگر نه بگو تا چند تا کد دیگه برات بذارم
ولی اگه من بودم از دیتابیس استفاده می کردم

YasserDivaR
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:36 عصر
نه نشد میخوام تکست فراخوانی کنم
فایل متنی اینا که گذاشتی به خوبی سازگار نیستن ولی بهر حال تشکر
یه سری هم اینجا بزن
http://barnamenevis.org/showthread.php?448349-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%AF%D8%B1-TAB&p=2005888#post2005888

YasserDivaR
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 21:41 عصر
از بانک اطلاعاتی استفاده کنم که میخوام طوری باشه از متن ها نشه استفاده کرد و قابل رویت و ویرایش توسط کاربر و افراد دیگه نباشه
اگه میشه تو این زمینه هم کمک بفرمایید با تشکر

AbbasVB
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 21:53 عصر
http://www.planet-source-code.com/vb/scripts/BrowseCategoryOrSearchResults.asp?txtCriteria=Reso urce+editor&lngWId=1
حالا این چند تا کد رو هم ببین شاید نظرت برگشت
اگر خواستی از بانک استفاده کنی یه تاپیک جدید ایجاد کن
بقیه بحث رو اونجا پیگیری کن
موفق باشید