PDA

View Full Version : حرفه ای: ارور ریسورس برنامه ! کمک کنید

sagggad
سه شنبه 26 فروردین 1393, 15:12 عصر
سلام دوستان
امروز داشتم روی برنامه ای که خیلی براش زحمت کشیدم کار میکردم که یک دفعه وقتی یه فایل تصویر به ریسورس اضافه کردم برنامه پر از ارور شد و دیگه اصلا Resources رو نمیشناسه
این هم عکسش :

118017

نمیدونم چکار کنم ؟
هیچ بکآپی هم از برنامه ندارم متاسفانه
وقتی هم وارد MyProject و بعد Resources میشم این ارور رو نوشته :

118018

اســـــــــــــــاتید کمک

sehm67
سه شنبه 26 فروردین 1393, 20:32 عصر
سلام

به مسیر Resources پروژتون برید و اون عکسی که اضافه کردین ببینید در اون مسیر وجود داره یا خیر.

بعد به قسمت Designer فرمتون برید اون عکسی که به فرم اضافه کردید رو بردارید و یا یکی از تصاویری که از قبل دارید رو جایگزین نمایید

Global.MyProject_Name.My.Resources.NamePic

swallow.pa
سه شنبه 26 فروردین 1393, 21:45 عصر
فكر نكنم درست بشه

karem2074
سه شنبه 26 فروردین 1393, 21:50 عصر
دوست عزیز کلا کد هایی که ارور Resources میده حذف کن.این کدها مربوط به خاصیت تصاویر میباشد که شما حذف کرده اید مانند آیکون,تصویر زمینه و ... .
درصورت حذف, دوباره همه ی تصاویر را بارگذاری کنید مشکلتون حل میشه.

sagggad
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:03 عصر
متاسفانه هیچ کدام از راه ها پاسخگو نبود

karem2074
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:47 عصر
متاسفانه هیچ کدام از راه ها پاسخگو نبود
این راهی که من میگم پاسخگو هستش .خودم امتحانش کردم :لبخندساده:

behrooz69
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 03:37 صبح
سلام منم چند روز پیش رو یه برنامه سنگین به این مشکل برخوردم. متاسفانه تحت هیچ شرایطی vb باهام راه نیومد .
این ارور زمانی صورت میگیره که شما یه تصویر به برنامه اضافه میکنی و یک عکس با همون اسم تو vb اضافه میشه مثلا عکس lock از قبل بوده شما یه عکس دیگه اضافه میکنی با همون اسم lock حالا vb خودش میاد عکس دوم رو تغییر نام میده به lock 1 ولی تو resource و کد ها همچین اتفاقی نمیوفته و به نظر من یه فاجعه است برای وی بی دات نت .

داداشم تو از توی فولدر ریسورس برو اخرین عکسی ک اضافه کردی رو پاک کن و ارور هاتو تک تک بشین خطشو پاک کن انشاله حل میشه.

نشد فردا بهم بزنگ از بچه ها بپرسم بهت بگم.

و اینو هم یادت باشه یه برنامه نویس وقتی پروژه ی سنگینی مینوسه به ریسورس ک هیچی به هارد سیستمشم اعتماد نمیکنه چون داشتیم که بزرگان برنامه نویس برنامه تجاری چندین ملیونی رو نوشتن و هاردشون سوخت.

من به شخصه پروژه های سنگین رو هر روز قبل خاموش کردن سیستم رو همه درایو هام و فلش و رمم کپی میکنم . اینجوری اگه به مشکل شما بخورم 4 بارم خراب شه باز تو فلش و رمم کپی دارم یا اگه به مشکل خوردم فقط امروز مشکل دارم و بکاپ دیروزمو میتونم دوباره روش کار کنم .

یا حق

Mani_rf
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 08:02 صبح
پروژه رو آپلود کن فایل جدید رو حذف کنیم.

systam
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 21:46 عصر
داش سجاد سلام
احیاناً نام پروژه رو عوض نکردی چون موقعی که اسم پروژه عوض میشه همچین مشکلی پیش میاد

sagggad
شنبه 30 فروردین 1393, 18:39 عصر
با تشکر از همه من کدهای ارور رو پاک کردم ولی مجبور شدم دوباره ظاهر برنامه رو بسازم :قلب:

swallow.pa
یک شنبه 31 فروردین 1393, 07:08 صبح
اقا سجاد من هم دقيقا وقتي به مشكل برخوردم مثل شما عمل كردم ظاهر برنامه رو از اول ساختم
موفق باشيد