PDA

View Full Version : مشکل ریست شدن محتوای پوشه های داخل debug با ساختن فایل نصب از برنامه

setareh2013
سه شنبه 26 فروردین 1393, 15:41 عصر
سلام
من یک برنامه دارم به زیان سی شارپ . من دو تا پوشه داخل debug ساختم به نام های Report , pic . در طول زمان ممکنه برنامه یک سری تغییراتی بکنه و مجبور بشم از برنامه مجددا فایل نصب بگیرم و روی سیستم مشتری نصب کنم . مشکل اینه که وقتی مجددا برنامه رو نصب می کنم پوشه pic , report ریست میشن . و عکس های ذخیره شده پاک میشن .
اگه این پوشه ها رو در جایی به غیر از دیباگ ذخیره کنم فراخوانی اون ها و گرفتن فایل نصب سخت میشه باید چه کار کنم .

behzadkhan
سه شنبه 26 فروردین 1393, 16:33 عصر
با سلام

نحوه درست کردن فایل نصب برنامه شما به چه صورت می باشد؟

با تشکر

amir200h
سه شنبه 26 فروردین 1393, 17:38 عصر
سلام
من یک برنامه دارم به زیان سی شارپ . من دو تا پوشه داخل debug ساختم به نام های Report , pic . در طول زمان ممکنه برنامه یک سری تغییراتی بکنه و مجبور بشم از برنامه مجددا فایل نصب بگیرم و روی سیستم مشتری نصب کنم . مشکل اینه که وقتی مجددا برنامه رو نصب می کنم پوشه pic , report ریست میشن . و عکس های ذخیره شده پاک میشن .
اگه این پوشه ها رو در جایی به غیر از دیباگ ذخیره کنم فراخوانی اون ها و گرفتن فایل نصب سخت میشه باید چه کار کنم .
باید تنظیمات هنگام نصب رو تغییر بدین. به این صورت

setareh2013
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 15:47 عصر
سلام
با تشکر از شما
من با خود ویژوا ل استادیو ستاپ می گیرم . این عکس که گذاشتید رو نمی دونم مربوط به چه نرم افزاریه . میشه بیشتر توضیح بدید
ممنون

setareh2013
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 18:18 عصر
چه طوری می تونم این پوشه ها رو داخل یک درایو دیگه مثلا درایو دی قرار بدم و اونها رو داخل برنامه فراخوانی کنم ؟