PDA

View Full Version : تشخیص الگوریتم یک برنامه

dj_dj_dj
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 09:59 صبح
سلام
یه برنامه ای هست که بر اساس الگوریتم های خاصی یه اعدادی تولید میکنه . حالا میخوام ببینم میشه یه برنامه نوشت و بعد از گرفتن این اعداد بتونه الگوریتم رو در بیاره مثلا 200 تا عدد بدیم و برنامه تشخیص بده عدد 201 چی خواهد بود
اینکه توو این قسمت پست دادم چون خودم کمو بیش به زبان c/C++‎‎‎‎‎‎ آشنایی دارم گفتم شاید دوستان یه برنامه های نمونه ای یا توابعی چیزی میشناسن معرفی کنن برم مطالعه کنم
ممنون

sourcecode
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 11:18 صبح
سلام
دوست عزیز میشه در مورد سوالتو بیشتر توضیح بدی . من که نفهمیدم منظورت چیه !!!

samanst
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 15:19 عصر
سلام
یه برنامه ای هست که بر اساس الگوریتم های خاصی یه اعدادی تولید میکنه . حالا میخوام ببینم میشه یه برنامه نوشت و بعد از گرفتن این اعداد بتونه الگوریتم رو در بیاره مثلا 200 تا عدد بدیم و برنامه تشخیص بده عدد 201 چی خواهد بود
اینکه توو این قسمت پست دادم چون خودم کمو بیش به زبان c/C++‎‎‎‎‎‎‎ آشنایی دارم گفتم شاید دوستان یه برنامه های نمونه ای یا توابعی چیزی میشناسن معرفی کنن برم مطالعه کنم
ممنون

سلام
ذوست عزیز خروجی برنامه برای یه عدد خاص مثلا 40 همیشه یه خروجیه یا به صورت رندمه؟

ali chegini
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 17:24 عصر
سلام.
به نظرم اگه کتاب محاسبات رو نگاه کنی میتونی با استفاده از درون یابی یا برون یابی مشکلت رو حل کنی.
اگه می خوای دقت عدد بعدی که پیدا میکنه خیلی دقیق باشه (مثلا تصحیح حرکت یه چیزی ) یه مقدار مطالعه ریاضی لازم داره.