PDA

View Full Version : Search در MSDN

Farhad-Csharp
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 04:26 صبح
به نام خدا
سلام دوستان
دوستانی که جستجو در MSDN را توصیه می کنند :
1- منظورشان سایت msdn است یا سی دی های اون. البته فکر می کنم محتویات سی دی ها همان محتویات سایت باشه.
2- لطفا در مورد چگونگی جستجو در MSDN کمی توضیح بدهید که اولا در چه بخشی سرچ کنیم ثانیا از نتایج زیاد و پیچیده ، کدام را انتخاب کنیم. مثلا جستجو در مورد اجرا کردن یک فایل صوتی تصویری ، جستجوی کلماتی مانند :
play, play sound,sound,wmp,...
نتیجه ای نداد.
لطفا راهنمایی کنید.متشکرم.

Farhad-Csharp
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 03:21 صبح
یه جواب یه خطی هم میدادید دلم خوش بود!

Mehrafrooz
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 03:41 صبح
به نام خدا
سلام دوستان
دوستانی که جستجو در MSDN را توصیه می کنند :
1- منظورشان سایت msdn است یا سی دی های اون. البته فکر می کنم محتویات سی دی ها همان محتویات سایت باشه.
2- لطفا در مورد چگونگی جستجو در MSDN کمی توضیح بدهید که اولا در چه بخشی سرچ کنیم ثانیا از نتایج زیاد و پیچیده ، کدام را انتخاب کنیم. مثلا جستجو در مورد اجرا کردن یک فایل صوتی تصویری ، جستجوی کلماتی مانند :
play, play sound,sound,wmp,...
نتیجه ای نداد.
لطفا راهنمایی کنید.متشکرم.
1 - منظور هردوشه ، اول سی دی ها بعد سایت چون سی دی ها به روز نیستند اگر از اون طریق به نتیجه نرسیدی برو به سایت .
2 - برای جستجو می تونی از دکمه search در toolbar استفاده کنی که در اون هم چند تا کلمه کلیدی رو می دی و می تونی Language و technology و Content Type رو هم مشخص کنی که امتحان کنی خودت بهتر متوجه می شی .
با این روش من play رو جستجو کردم و نتایج جالبی داشت .

Farhad-Csharp
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 02:49 صبح
1 - منظور هردوشه ، اول سی دی ها بعد سایت چون سی دی ها به روز نیستند اگر از اون طریق به نتیجه نرسیدی برو به سایت .
2 - برای جستجو می تونی....

متشکرم آقا یا خانم مهرافروز.

Mehrafrooz
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 03:43 صبح
متشکرم آقا یا خانم مهرافروز.
امضام رو نگاه کنی متوجه می شی آقا یا خانم !

Farhad-Csharp
سه شنبه 19 اردیبهشت 1385, 09:28 صبح
امضام رو نگاه کنی متوجه می شی آقا یا خانم !

bebakhshid sooti dadam.