PDA

View Full Version : Activate Dialog events

Abbas Arizi
جمعه 12 اردیبهشت 1382, 14:52 عصر
سلام
چرا در .NET منوی Add event Handler برای دیالوگها فعال نیست؟

ممنون میشم جواب بدید.

عباس عریضی

Vahid_Nasiri
شنبه 13 اردیبهشت 1382, 00:17 صبح
اگر می خواهید به دیالوگ رخداد اضافه کنید یا به صورت دستی می توانید اینکار را انجام دهید و یا در برگه ی خواص دیالوگ مورد نظر را انتخاب کنید و سپس روی آیکنی که شبیه به علامت رعد و برق است کلیک نمایید . حالا لیست رخدادها نمایش داده می شود. با دوبار کلیک کردن بر روی هرکدام آن رخداد به برنامه شما اضافه خواهد شد. شبیه به دلفی شده این ویژوال استودیوی جدید! :wink:

Abbas Arizi
شنبه 13 اردیبهشت 1382, 11:04 صبح
البته اگه روی آیکون رعد و برق کلیک کنیم باز هم رویدادهای خود دیالوگ رو نشون نمیده. ولی اگه روی آیکون کنار اون کلیک کنیم لیست پیغامهای دیالوگ رو نشون میده که از روی اون میشه رویدادهای موردنظ رو فعال کرد. دقیقا همون چیزی که من دنبالش بودم.
به هر حال راهنمایی شما باعث شد که من توجهم به اون قسمت جلب بشه. از شما خیلی ممنونم.

عباس عریضی

Inprise
یک شنبه 14 اردیبهشت 1382, 15:59 عصر
برای سوالی که پرسیدید جواب آقای نصیری صحیح و کامل بود و جواب شما را اصلا و ابدا نفهمیدم .

Abbas Arizi
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1382, 18:57 عصر
والا روی ویژوال استادیویی که من دارم، اینجوریه. حالا نمیدونم کجای کار ایراد داره. البته جوابی که آقای نصیری لطف کردند و به من دادند در #C دقیقا درسته ولی در ++C یه کم فرق داره.

Inprise
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1382, 19:43 عصر
دوست عزیز

شما درست میفرمائید ، در مجموعه ویژوال استودیو دات نت ابزارهای طراحی ویژوال برنامه های ویندوز با محیط توسعه نرم افزار مجتمع نشده اند و با به عنوان مثال سی شارپ تفاوت دارد . من احساس کردم شما در مورد سی شارپ حرف میزنید .

موفق باشید

electro_esma
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 17:51 عصر
www.pictodownload.blogfa.com (http://www.pictodownload.blogfa.com)