PDA

View Full Version : سوال: حذف خودکار عدد بعد از حذف اطلاعات

enekas
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 12:25 عصر
سلام من یک پایگاه داده دارم مثلا از یک تا ده است 1 علی 2 حسن 3 احمد . . 10 حسین . حالا من میخوام وقتی در سی شارپ مثلا حسن را پاک کردم اس کیو ال خودش کلا رکورد را حذف کنه یعنی عدد 2 را حذف بشه و احمد بیاد در قسمت 2 بشینه . آیا اس کیو ال همچین ویژگی داره ؟ ممنون

kurdboy2175
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 12:46 عصر
سلام دوست من تو میتونی یه کار دیگه بکنی برای سطر های گریدویوت یه شمارنده بزاری که برای هر کدوم از سطرهات یه شماره بزار با این حالت با حذف حسن با شماره 2 حسین میاد جای اون یعنی میاد رو شماره دو اگه دوست داری تا کدهای اضافه کردن شمارنده رو برات بزارم

enekas
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 14:03 عصر
سلام دوست من تو میتونی یه کار دیگه بکنی برای سطر های گریدویوت یه شمارنده بزاری که برای هر کدوم از سطرهات یه شماره بزار با این حالت با حذف حسن با شماره 2 حسین میاد جای اون یعنی میاد رو شماره دو اگه دوست داری تا کدهای اضافه کردن شمارنده رو برات بزارم

ممنونتون میشم اگر کدشون را بذاری

kurdboy2175
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 16:34 عصر
برو تو رویداد cellformattingو این کد رو بنویس
dgv.rows[e.rowindex].cells 0 value=e.rowindex+1;

hidden68
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 17:23 عصر
سلام من یک پایگاه داده دارم مثلا از یک تا ده است 1 علی 2 حسن 3 احمد . . 10 حسین . حالا من میخوام وقتی در سی شارپ مثلا حسن را پاک کردم اس کیو ال خودش کلا رکورد را حذف کنه یعنی عدد 2 را حذف بشه و احمد بیاد در قسمت 2 بشینه . آیا اس کیو ال همچین ویژگی داره ؟ ممنون

دوست من این کار اصلآ درست نیست
شاید توی پروژه ی شما این کار مشکلی رو ایجاد نکنه
اما در کل کار مشکل داره

اگه هم برای نمایشش میخوای اینکارو بکنی
بهتره اصلآ اون فیلد رو نمایش ندی
یه عدد رو توی سلول اول گرید ویوت نمایش بده که یکی یکی زیاد بشه