PDA

View Full Version : سوال: درگاه پرداخت paypal

mehdiv
دوشنبه 01 اردیبهشت 1393, 21:51 عصر
سلام خدمت تمامی دوستان
من یه فروشگاه اینترنتی دارم که در ایران نیست و باید به درگاه پی پال وصل بشه
جوری که محصول مورد نظر انتخاب بشه پولش پرداخت بشه و جهت تایید پرداخت به سایت برگرده
قبلا به درگاه بانک ملت و پارسیان وصل بوده
اما من نمیدونم درگاه پی پال چجوری هست
آیا کسی تجربه ای در نوشتنش داشته و این که چجوری بوده
ممنون

mehdiv
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 01:52 صبح
یعنی هیچ کسی نمیتونه انجام بده ؟

Unique
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 02:17 صبح
میشه با مکافات paypal گرفت اما بهترین کار اینه که با یک نفر خارج از ایران ارتباط بر قرار کنی و یک حساب paypal بگیره برای سایت و درصد بهش بدی و اینجا ازش ریال بگیری.

mehdiv
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 16:27 عصر
من خودم ایران نیستم و حساب رجیستر شده پی پال رو دارم
منظور من درگاه پرداخت واسه سایت بود

Unique
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 15:36 عصر
مستندات Paypal به قدری خوب هستند و Api روانی دارند که هر برنامه نویسی با کمترین اطلاعات به راحتی میتونه پیاده سازیش کنه. خیلی هم کلاس و نمونه کد براش وجود داره !

mohrdmk
جمعه 25 مهر 1393, 12:20 عصر
سلام دوستان.
شرمنده زیرخاکی میارم بالا.
من هم همین سوال استارتر رو دارم.
با این تفاوت که سرور ما ایران هست. طبیعتاً به مشکل می‌خوره دیگه؟ لازمه حتماً آی‌پی سایت (نه خریدار) خارج ایران باشه؟ و زبان سایت هم باید انگلیسی باشه؟ (چون سایت دو زبانه هست)

Unique
شنبه 26 مهر 1393, 00:33 صبح
زمان انتقال به سایت paypal مهم نیست زبان سایت شما چی باشه و من فکر نکنم چک کنند اما ممکنه اگه از ip ایران به paypal منتقل بشین هم حسابی که بهش واریز میشه و هم حسابی که ازش برداشت میشه در موردش مشکلاتی به وجود بیارن.

راه حل : یک سرور shared ارزون خارج از ایران بگیرین و درخواست های paypal را از طریق اون ارسال کنین. میتونین با cname کاری کنین که خریدار اصلا متوجه نشه. مثلا payment.domain.ir باشه که به اون سرور خارجی وصله و بحث مالی شما را بدون مشکل حل میکنه.