PDA

View Full Version : نحوه کنترل نمایش اجزای منوهای غیر از asp.net بوسیله رول ها و sitemapnode؟

ab_ir_007
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 00:07 صبح
دوستان سلام
من در سایتم از منوی خود asp.net استفاده کردم و اونو به یک web.sitemap وصل کردم و از گزینه roles در sitemapnode برای کنترل نمایش اجزای منو بر اساس رول های membership استفاده میکنم(در واقع خودش رول های مجاز تنظیم شده در sitemapnode رو اتوماتیک تشخیص میده). یعنی مثلا بعضی از اجزای منو که به ادمین نمایش داده میشه برای کاربر عادی قابل دیدن نیست...
خوب حال سوال من اینه که میخوام بجای منوی خود asp.net از منوهای زیباتری مثل jquery استفاده کنم (که با لیست ها درست میشن) ولی میخوام باز هم این قابلیت نمایش اجزای منو براساس rolse قابل کنترل باشه... ایا این کار مقدور هست اگه ممکنه با نمونه مثال توضیح بدین.

ab_ir_007
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 01:21 صبح
یعنی واقعا کسی نیست که جواب منو بده؟؟؟؟

itsurge
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 12:33 عصر
خوده asp.net هم از
jquery استفاده میکنه شما باید برید تنظیمات مورد نظر خود رو به اون منو اضافه کنی و یا اگه کلا دوست نداری باید خودت کد بزنی

ab_ir_007
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 23:21 عصر
دوست من منوهای asp به htmlتبدیل میشه بعد از رندر شدن و نه به jquery ضمن اینکه سوال من دقیقا همینه که چطور از منوهای غیر از asp.net استفاده کنیم و این خاصیت تشخیص رول بروی اجزای منو تاثیر کند و انها را نمایش دهد یا پنهان کند بدون کد نویسی.
شما اگه مثالی دارید در مورد فرمایش خودتون ممنون میشم ایجا ارایه کنید.

خوده asp.net هم از
jquery استفاده میکنه شما باید برید تنظیمات مورد نظر خود رو به اون منو اضافه کنی و یا اگه کلا دوست نداری باید خودت کد بزنی