PDA

View Full Version : سوال: چند سوال در مورد JSF

abtin021
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 14:31 عصر
سلام من تا حدودی با JSf و قسمت هاش و معماری و نحوه کارش آشنا شدم با managedbean ها آشنا شدم bind کردن رو یاد گرفتم و باهاش پروژه انجام دادم در حدی که کارم راه بیوفته می خواستم بدونم چه مباحثی پیرامون JSF وجود داره تا بتونم حرفه ای تر بشم؟؟؟

من تمام مباحث

java fundamentals

Java ee

Servlet

JSP

و غیره رو که مربوط به Java ee ,Java BAsic هست گذروندم برای حرفه ای تر شدن چه کار میشه کرد؟؟

برای طراحی یک سیستم حرفه و بزرگ از جمله مباحث طراحی سیستم و performance باید چه چیزایی رو یاد گرفت

منبع خوب معرفی کنید ممنون

می خواستم بدونم کامپوننت ها و lib هایی که میشه برای jsf استفاده کرد مثل primefaces دیگه چه چیز هایی وجود داره؟؟ جایی هست که این تکنولوژی ها رو که مربوط به JSF هست رو برام لیست کنه؟؟

cups_of_java
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 21:23 عصر
با مفاهیم Dependency Injection و Inversion Of Control آشنا شید و خوب درک کنید که توی یک کانتیر جاوا چطور برنامتون داره کار میکنه...
بعد مفاهیم پیشرفته مثل
مدل های MVC توی فریم ورک های مختلف (Push & Pull)
Connection Pooling
Transaction Management
Advanced Java EE Security
الگو های طراحی توی برنامه های جاوا ای ای (Session Facade,...)
Remoting
Web Services
Restful Services
AOP
...

abtin021
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 22:16 عصر
با مفاهیم Dependency Injection و Inversion Of Control آشنا شید و خوب درک کنید که توی یک کانتیر جاوا چطور برنامتون داره کار میکنه...
بعد مفاهیم پیشرفته مثل
مدل های MVC توی فریم ورک های مختلف (Push & Pull)
Connection Pooling
Transaction Management
Advanced Java EE Security
الگو های طراحی توی برنامه های جاوا ای ای (Session Facade,...)
Remoting
Web Services
Restful Services
AOP
...

با همه اینا آشنا هستم نه به صورت حرفه ممنون از راهنماییت بابک جان خیلی خوبه که اطلاعاتتو به اشتراک می زاری ممنون بزرگترین جاوا کاره این انجمن تویی که فعالیت هم داره....

Ehsan rashydy
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 16:25 عصر
با همه اینا آشنا هستم نه به صورت حرفه ممنون از راهنماییت بابک جان خیلی خوبه که اطلاعاتتو به اشتراک می زاری ممنون بزرگترین جاوا کاره این انجمن تویی که فعالیت هم داره....

فک کنم آقای زاری رو با آقای آزرمی اشتباه گرفتید!

abtin021
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 20:59 عصر
:لبخندساده:

cups_of_java
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 21:34 عصر

شما لطف داری... اسم من بهراد هستش اما :)

abtin021
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 18:51 عصر
شما لطف داری... اسم من بهراد هستش اما :)

اوکی مرسی اشتباه شده بود آقا بهزاد

cups_of_java
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 19:36 عصر
اوکی مرسی اشتباه شده بود آقا بهزاد

بهراد!!!!!!!