PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش css هنگام گذاشتن وب سایت در IIS7

hastiam
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 08:51 صبح
سلام دوستان
من وب سایتم رو روی IIS ویندوز سرور 2008 گذاشتم. موقع اجرا ، سایت خیلی به هم ریخته هست، عکس ها و استایل ها رو اصلا نشون نمیده درحالی که من تمام style ها رو موقع پابلیش اضافه کردم و برای بار اول هم درست اجرا شد و هیچ مشکلی نداشت ولی برای بار دوم که اجرا کردم ظاهر سایت به هم ریخته شده بود. :گریه::گریه::گریه:
مشکلش چی میتونه باشه؟

itsurge
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 11:29 صبح
خوب دوست عزیز سورس پروژه خودت رو ببین توی اون لینک های مربوط به css وجود داره و اگه کلیک کنی کلیه سورس css رو نشون می ده شما چک کن ببین کدومشون مشکل داره بعدش برو ببین ادرسش درست هست و ......... سپس بیا اینجا سوالت رو بهتر طرح کن

hastiam
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 14:51 عصر
خوب دوست عزیز سورس پروژه خودت رو ببین توی اون لینک های مربوط به css وجود داره و اگه کلیک کنی کلیه سورس css رو نشون می ده شما چک کن ببین کدومشون مشکل داره بعدش برو ببین ادرسش درست هست و ......... سپس بیا اینجا سوالت رو بهتر طرح کن

دوست عزیز لینکها همشون درست بودند وقتی از روی سیستم خودم اجراش می کنم مشکلی ندارم از همون پروژه Publish می گیریم و میریزم تو فولدر مربوطه، که تو سرور صفحات رو میاره ولی نه فایلهای js و نه فایلهای css عمل میکنه.
این هم عکسش زمانی که در سرور اجراش میکنم :
118276

itsurge
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 15:37 عصر
منظور من برای دیدن سورس صفحه تون دیدنش توی همین عکس بود و چک کردن Css هاش نه روی سیستم خودتون در ضمن یادتون نره اگه سایت رو توی اینترنت بار گذاری می کنید دیگه نباید ادرس محلی بدی به Css هات

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 16:05 عصر
مربوط میشه به آدرس دهی لینک هات سورس رو بذار تا کمکتون کنیم
یا اینکه مطلب زیاد هستش در این مورد سرچ کنی بهتر به نتیجه میرسی