PDA

View Full Version : پوسته در #c

seied javad
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 22:27 عصر
سلام خسته نباشید.
من با استفاده از IrisSkin2.dll یک مجموعه پوسته به فرمم و یک کمبو باکس اضافه کردم و داخلش یک لیست که هر کدوم را انتخاب کنی پوسته فرم عوض میشه.
اما وقتی برنامه را می بندی و دوباره باز میکنی بازهم همون پوسته ساده سی شارپ ست.
من میخوام وقتی برنامه را بستم و دوباره باز کردم پوسته ای که دفعه قبل انتخاب کردم لود بشه.
اگر میشه لطفا راهنماییم کنید.
118284

omid nasri
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1393, 22:59 عصر
شما می تونی از settings خود برنامه استفاده کنی ، یا اینکه از ریجستری استفاده کنی : تو ریجستری اعلان کن که فرم لود شد تنظیماتی که عمال شده دوباره اجرا بشه مثل دیتابیس ازش استفاده کن
اگه کمک خواستی می تونم برات فیلم بگذارم بشرطی که شما هم فیلمی برام بزاری که وقتی کاربر تو aspx رو دکمه html کلیک کرد تابع توسط جاواسکریپت اجرا بشه ، می خوام سفحه رفرش نشه.

اینم ای دی : omid8nasri@yahoo,com

seied javad
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 22:21 عصر
شما می تونی از settings خود برنامه استفاده کنی ، یا اینکه از ریجستری استفاده کنی : تو ریجستری اعلان کن که فرم لود شد تنظیماتی که عمال شده دوباره اجرا بشه مثل دیتابیس ازش استفاده کن
اگه کمک خواستی می تونم برات فیلم بگذارم بشرطی که شما هم فیلمی برام بزاری که وقتی کاربر تو aspx رو دکمه html کلیک کرد تابع توسط جاواسکریپت اجرا بشه ، می خوام سفحه رفرش نشه.

اینم ای دی : omid8nasri@yahoo,com

ازکمکت ممنون ولی من در مورد این مطلبی که گفتی نمیتونم کمکت کنم
بازم ممنون که کمک کردی

seied javad
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 22:22 عصر
کس دیگه ای هست که بتونه بیشتر راهنمایی کنه
؟؟؟؟

mehrdad.ghorbaniyan
جمعه 05 اردیبهشت 1393, 10:03 صبح
سلام.از setting خود برنامه کمک بگیر.برو تو قسمت Properties تو قسمت Settings بعد اونجا یه متغیر تعریف کن(چون کمبوباکس استفاده کردی بهتره نوعش رو از توع int بگیری) یه مقدار پیش فرض هم بهش بده(اون تمی که میخوای پیش فرض باشه مثلا 1) بعد ذخیره کن
توی فرم لود این کدو بزن :

cmb_theme.SelectedIndex = CRM.Properties.Settings.Default.name_theme;

و داخل دکمه ذخیره این کدو بزن :

CRM.Properties.Settings.Default.name_theme = cmb_theme.SelectedIndex;
CRM.Properties.Settings.Default.Save();

فقط بجای crm نام پروژه خودتو بذار و بجای name_theme نام متغیری که تعریف کردی و بجای cmb_theme هم نام کمبوباکس
موفق باشی

seied javad
جمعه 05 اردیبهشت 1393, 19:35 عصر
سلام.از setting خود برنامه کمک بگیر.برو تو قسمت Properties تو قسمت Settings بعد اونجا یه متغیر تعریف کن(چون کمبوباکس استفاده کردی بهتره نوعش رو از توع int بگیری) یه مقدار پیش فرض هم بهش بده(اون تمی که میخوای پیش فرض باشه مثلا 1) بعد ذخیره کن
توی فرم لود این کدو بزن :

cmb_theme.SelectedIndex = CRM.Properties.Settings.Default.name_theme;

و داخل دکمه ذخیره این کدو بزن :

CRM.Properties.Settings.Default.name_theme = cmb_theme.SelectedIndex;
CRM.Properties.Settings.Default.Save();

فقط بجای crm نام پروژه خودتو بذار و بجای name_theme نام متغیری که تعریف کردی و بجای cmb_theme هم نام کمبوباکس
موفق باشی

آقا خیلی خیلی ممنون کارم درست شد
خدا خیرت بده