PDA

View Full Version : کتاب مرجع فارسی

maktab
جمعه 05 اردیبهشت 1393, 14:34 عصر
سلام
بهترین کتاب مرجع فارسی برای wpf چیه؟

maktab
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 23:17 عصر
یعنی کتاب پدر مادر دار فارسی تو این زمینه نیست؟ من دو سه تا تو نت پیدا کردم ولی باز به نظرم مرجع نبودن.

kingtak
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 22:58 عصر
من هم یکی دو سالی دنبال مرجع فارسی WPF گشتم ولی آخرش به این نتیجه رسیدم اگه انگلیسیمو یکم تقویت کنم باصرفه تره.
توی دنیای برنامه نویسی دنبال کتاب فارسی نرو چون اول یا آخرش مجبوری به کتاب های انگلیسی رجوع کنی
یا علی...

کاربر مبتدی
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 10:00 صبح
من یه کتابی خریدم به نام راهنمای جامع wpf نمیدونم به کارتون میخوره یا نه در ضمن یه کتاب دیگه هم خردیم به نام راهنمای سی شارپ 2013 که سی شارپ رو در محیط wpf و مترو آموزش میده.

MMR_1234
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 05:56 صبح
ناشر و نویسنده کتاب رو اگه ممکنه معین کنید
و اینکه اون کتاب چاپ کجاست
متشکرم

کاربر مبتدی
شنبه 03 خرداد 1393, 09:29 صبح
119409
دوتا کتاب دیگه هم در مورد wpf هست که میتونید از کتابفروشیهای انقلاب تهیه کنید

کاربر مبتدی
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 21:06 عصر
کتاب مرجع کامل wpf در visual studio 2010 انتشارات سها دانش
کتاب ساده و روندیه از نظر من

elec60
یک شنبه 11 خرداد 1393, 21:55 عصر
کلا کتاب فارسی زیاد بدرد نمیخوره
بهترین کتاب WPF Unleashed نوشته Adam Nathan

mostafab2m
شنبه 23 اسفند 1393, 10:15 صبح
لینک دانلود WPF Unleashed نوشته Adam Nathan
http://greenapple.samenblog.com/print/365.htm (http://WPF Unleashed نوشته Adam Nathan)

سیدسبحان
شنبه 23 اسفند 1393, 13:47 عصر
سایت provid.ir سایت خوبیه. آموزش هاشم تقریبا بروز هست.
اگر خواستی یه سر بزن. من که راضیه هستم ازشون.

jmfnima
شنبه 23 اسفند 1393, 18:13 عصر
با سلام به همه دوستان
این سایتی provid.ir که دوستامون معرفی کردن آموزش wpf توسط آقای مرتضی گیتی هست من آموزش هاشو خریدم ولی خیلی بد توضیح میده از خریدم پشیمون شدم.انتخاب با خودتون

سیدسبحان
شنبه 23 اسفند 1393, 19:14 عصر
با سلام به همه دوستان
این سایتی provid.ir که دوستامون معرفی کردن آموزش wpf توسط آقای مرتضی گیتی هست من آموزش هاشو خریدم ولی خیلی بد توضیح میده از خریدم پشیمون شدم.انتخاب با خودتون

داداش اینطوری نگو!
اولا بسته wpf شون، جزء اولین آموزش هاشون هست . پس یه کم حق بدید که شاید توی تدریسش مشکل داشته باشن. بعدم میخان یه آموزش جدید از wpf بزارن .
من تا الان انقدر از مجموعه هاشون راضی هستم که غیر از ایشون آموزش دیگه ای رو جامع نمیدونم.داریم با یکی از همکلاسی هام میخونیم از روی wpf و entity framework ایشون.خیلی هم راضی هستیم.
بله برای شروع سی شارپ ممکنه کمی سر درگمی داشته باشه برای کسی که میخاد از صفر شروع کنه . ولی بنظرم بعد خوندن یه کتاب و یه کم کد زدن، سریع باید رفت سراغ آموزش های ایشون.
برا اینکه سطح بالا درس میدن و نکاتی رو میگن که تقریبا هیچجا نمیتونی پیدا کنی.
موضوع آموزش هاشون رو توی هیچ سایت فارسی نمیتونید پیدا کنید. چون هم بروز هست و هم نکات ریزی رو میگه که شاید خیلی جاها گفته نمیشه.
همین کتابی رو که دوستان در بالا معرفی کردن رو هم دارم میخونم(که مرجع ماکروسافت هست!). آموزش سی شارپ اقای گیتی رو هم دارم میخونم . آموزش سی شارپ اقای گیتی نه تنها چیزی از این کتاب کم نداره ، گاهی هم دیدم که نکاتی رو گفتن که توی این کتاب نیست.

دیگه انتخاب با دوستان.