PDA

View Full Version : سوال: رفتن به یک سایت و نوشتن متنی در textbox بدون استفاده از web browser

ArtStyle
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 16:52 عصر
سلام
خواستم بپرسم کسی بلده بدون استفاده از Web browser در یک سایت متنی رو درج کنه ( سایتی که Captcha نداشته باشه )
مثلا به جای اینکه از Web browser استفاده بشه که به لینک مورد نظر بره از چه چیزه دیگه میشه استفاده کرد که به المنت های آن سایت بتوان دسترسی داشت.
به نظرم باید با کلاس HtmlDocument کار کرد ولی من نحوه ی استفاده از آن را نمیدانم اگر کسی سمپلی داره یا چیزی بلده یکم راهنمایی کنه . با تشکر :بوس:

Sir-Programmer
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 17:10 عصر
سلام دوست عزیز باید از WebClient استفاده کنی از طریق افزونه مرورگر فایر فاکس به نام LIVE HTTP HEADER یا برنامه های اسکنر دیگه مثل Wireshark وقتی اطلاعات رو از طریق وب میفرستی به سایت با این افزونه پارامتر ها رو بگیری بعد تو برنامه ست کنی به همین راحتی !

string URI = "Name Web Sait";
string myParameters = "Inja Parameter Haro Bezar Masalan Name=Erfan&Famil=Programmer";
using (WebClient wc = new WebClient())
{
wc.Headers[HttpRequestHeader.ContentType] = "application/x-www-form-urlencoded";
string HtmlResult = wc.UploadString(URI, myParameters);
}
اگه آدرسو میزاشتی بهتر میتونستم راهنمایی کنم :p

ArtStyle
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 22:39 عصر
ممنون فقط یکم مبهمه
مثلا میخوام بره به سایت گوگل و یه چیزیو سرچ کنه و لینک دو سایت اولو برگردونه یه چیزی تو همین مایه ها
نمی خوام تو web browser اجرا بشه چون سرعتو کم میکنه ( تو vps ) آیا راه چاره هست ؟ یا میشه web browser رو مخفی کرد که چیزی به نمایش در نیاد ؟

Sir-Programmer
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 01:38 صبح
آره دوست عزیز با وب براوزر آسانتره و میشه مخفیش کرد حالا شما می گی تو VPS از برنامه میخوای استفاده کنی خب دیگه بیخیال سرعت چون معمولاً سرعت وی پی اس ها کلاً خوبه فک کنم از براوزر استفاده کنی بهتره و آسانتره

ArtStyle
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 22:07 عصر
آخه من شنیدم با winsock ، inet ، api هم میشه این کارهارو انجام داد و سرعتشون هم از web browser بیشتره.
و یک مشکلی هم که با web browser دارم اینه که در بعضی سایت هایی که در اونها jquery استفاده شده اول یک Script Error میده و بعد سایتو درست بالا نمیاره و میخواهم این خطا از دید کاربر مخفی بمونه . خواهشا کسی بلده یک راه حلی بگه

shahryari
دوشنبه 08 اردیبهشت 1393, 08:28 صبح
مشکلی هم که با web browser دارم اینه که در بعضی سایت هایی که در اونها jquery استفاده شده اول یک Script Error میده و بعد سایتو درست بالا نمیاره و میخواهم این خطا از دید کاربر مخفی بمونه . خواهشا کسی بلده یک راه حلی بگه

خاصیت ScriptErrorsSuppressed را برای وب بروزر true کن