PDA

View Full Version : گفتگو: نظرتون درباره قالب سایتم چیه؟

ab.ali
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 21:27 عصر
با سلام خدمت دوتستان عزیز،از مدیر نجمن عذر می خوام که این مطلب رو این جا گذاشتم چون توی قسمت طراحی وب نظرات خیلی نیست،باز هم عذر می خوام!:لبخندساده:
می خواستم بدونم نظراتتون دریاره قالب سایتم چیه؟هر نظری برای من مهمه پس لطفا همه نظراتتون رو بگین.:لبخندساده:
این قالب رو برای وردپرس نیز ترجمه کرده ام.
در ضمن قالب به صورت fullscreen نیست بلکه به صورت container و 960px در وسط صفحه است.

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=118323&d=1398409824
فقط ببخشید کیفیت پایینه!:متعجب:

mehrdad.ghorbaniyan
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 21:29 عصر
چند بار این پستو میذاری ؟

ab.ali
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 21:45 عصر
چند بار این پستو میذاری ؟

منظورتون رو متوجه نمی شم!در ضمن دوست عزیز اگر تمایل به نظردهی ندارید لطفا اسپم نفرستید.

mehrdad.ghorbaniyan
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 22:31 عصر
اگه منظورم را نفهمیده باشی که واقعاً ...
دیروز هم یه تایپیک زدی با همین نام و همین موضوع.مگه جواب نگرفتی ؟ اگه گرفتی که دیگه نباید تایپیک الکی بزنی.اگه هم نگرفتی تو همون تایپیک قبلی جواب میگیری نیازی نیست دوباره تایپیک بزنی

SlowCode
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 23:50 عصر
منظورتون رو متوجه نمی شم!در ضمن دوست عزیز اگر تمایل به نظردهی ندارید لطفا اسپم نفرستید.

دوست عزیز کل تاپیک شما اسپمه! ایجاد کردن تاپیک تو تالار دیگه خلاف قوانین انجمنه!
اینکه اونجا نظر نمیدن خب دلیل داره دیگه!!

قالب شما هم نکته خاصی نداره که نظر بدیم! یعنی نه اینقدر ناشیانه کار شده که عیب و ایرادی بگیم و نه خیلی حرفه ای کار شده که تعریف کنیم! معمولیه.
کاریه که میانگین 1 ساعت وقت میبره تا درستش کنیم.

توصیه میکنم تو بخش php در مورد قالب نظر نخوایین! چون کدنویس ها معمولا سلیقه خوبی ندارن + خیلی با مفاهیم طراحی آشنا نیستن.

ab.ali
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 14:04 عصر
دوست عزیز کل تاپیک شما اسپمه! ایجاد کردن تاپیک تو تالار دیگه خلاف قوانین انجمنه!
اینکه اونجا نظر نمیدن خب دلیل داره دیگه!!

قالب شما هم نکته خاصی نداره که نظر بدیم! یعنی نه اینقدر ناشیانه کار شده که عیب و ایرادی بگیم و نه خیلی حرفه ای کار شده که تعریف کنیم! معمولیه.
کاریه که میانگین 1 ساعت وقت میبره تا درستش کنیم.

توصیه میکنم تو بخش php در مورد قالب نظر نخوایین! چون کدنویس ها معمولا سلیقه خوبی ندارن + خیلی با مفاهیم طراحی آشنا نیستن.

جتما مرسی که به من اطلاع دادین:لبخندساده: