PDA

View Full Version : نظر- انتقاد یا پیشنهاد در مورد این سایت........

learningtv.i
شنبه 06 اردیبهشت 1393, 22:32 عصر
با سلام.نظرتون در مورد سایت زیر چی هست.لطفا در همین تاپیک انتقاد، پیشنهاد یا هر نظری که دارید بیان کنید یقینا باعث ارتقای سطح کمی و کیفی سایت خواهد شد.

با تشکر.

شبکه آموزشی فارسی زبانان
==================================
روی تصویر کلیک کنید.
118380 (http://learningtv.ir)

e_a_23
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 08:32 صبح
سلام
بنر اصلا جالب نیست.
اون رنگ های سبز فسفری و نارنجی خیلی چشم رو می زنه. مخصوصا فسفری.
مکان نظر هفته اصلا خوب نیست به نظر من. اگه اینقدر تو چشم نباشه بهتره. با یه فونت کوچکتر و عرض کمتر و پایین سایت.
عکس های اسلایدر چرا ارتفاع هاشون یکسان نیست؟
آخرین مطالب سایت و اون قسمت آبی سمت چپ خیلی شلوغه و آدم رغبت نمی کنه بخوندشون.
اون کلمات کلیدی هم حذف کنید بهتره.
کلا متن هاتون وضوح خوبی ندارن. شاید به خاطر رنگ و فونتشون هست. شاید هم چشم من مشکل داره :لبخندساده:

learningtv.i
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 13:01 عصر
آقایی که نظر دادید.بله قالب رو سرسری زدیم.قراره نسخه 2 شبکه آموزش با یک قالب خیلی زیبا و کاربرپسند راه بیفته.همین نظرات هست که می تونه به ما خیلی کمک کنه.
کاش شما که نظر دادید در رابطه با آموزش ها هم نظرتون رو بیان می کردید تا استفاده می کردیم.

با تشکر/

e_a_23
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 13:31 عصر
چرا دانلود رو در یه جای دیگه قرار دادید؟ بهتر نبود همون جایی که مطلب هست لینک دانلود رو می ذاشتید؟ هرچی کار واسه کاربر راحت تر باشه بهتره. فونتتون واسه من که مشکل داره چشمم آزار دهنده هست. فعلا نمی تونم بخونم آموزش هاتون رو. در کل یه مقدار سایز بعضی المان ها مثلا آخرین مطالب سایت رو کوچک تر کنید خیلی بهتره.

learningtv.i
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 22:59 عصر
بیشتر از آموزش منظورم نظر در مورد فیلم هاست.چون اساسا آموزشی به صورت متنی نداریم.بیشتر متن های پست ها توضیحی مختصر هست.
البته دوباره بگم این قالب اختصاصی نیست.قالب آماده است که فعلا مشکل حل بشود.در حال طراحی یک قالب زیبا هستیم به صورت ریسپانسیو،بهینه از نظر حجم و استفاده از رنگ های ارامش بخش و پرهیز به کاربردن رنگهای مثل فسفری، قرمز و... که باعث اذیت شدن کاربر بشود.

ولی از اینکه به نظراتتون کمک کردید متشکرم.در آینده قالب که آماده تر بشه چند تا اسکرین شات می زاریم تا نظر فنی شما را جویا شوم.

با تشکر/