PDA

View Full Version : مشکل در کار با eclipse

aster.p
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393, 10:46 صبح
سلام به همه ی دوستان.
من تازه شروع به برنامه نویسی اندروید کردم و از روی یک فیلم آموزشی دارم پیش میرم.اما دستوراتی که اون مینویسه برای من خطا میده و مثلا وقتی حرف های اول دستور رو مینویسم و ctrl+space میزنم هیچی نمیاد.فکر کردم شاید مشکل از کتابخانه باشه و android support library رو از sdk manager آپدیت کردم .اما باز هم درست نشد. :عصبانی++:به نظر شما چکار کنم؟؟

rubiks.kde
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393, 11:59 صبح
در انجمن جست و جو کنید قبلا این مشکل رو برطرف کردیم

barnamenevisjavan
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393, 12:42 عصر
دوست عزیز جاوا یا اکلیپس به حروف بزرگ و کوچک حساس هستش توی نوشتن کدها به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید مشکل حل میشه.اگرم اکلیپس رو ناقص پیکربندی کردید بهتره نسخه ADT Bundle رو دانلود کنید (سافتگذر گذاشته) خودش بصورت کامل پیکربندی و تنظیم شده

aster.p
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 11:38 صبح
در انجمن جست و جو کنید قبلا این مشکل رو برطرف کردیم

هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.ماشا... اینقدر صفحه و موضوع زیاده که مثل گشتن سوزن توی انبار کاه میمونه.با جستجوی سایت هم چیزی بدست نیاوردم:ناراحت:

aster.p
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 11:40 صبح
دوست عزیز جاوا یا اکلیپس به حروف بزرگ و کوچک حساس هستش توی نوشتن کدها به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید مشکل حل میشه.اگرم اکلیپس رو ناقص پیکربندی کردید بهتره نسخه ADT Bundle رو دانلود کنید (سافتگذر گذاشته) خودش بصورت کامل پیکربندی و تنظیم شده

به کوچک و بزرگی دقت دارم اما مثلا Toast رو نمیشناسه و خطا میده. هم با ADT Bundle و هم از طریق سایت مرجعش پیکر بندی کردم ولی درست نشد:عصبانی++:

aster.p
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 11:59 صبح
درستش کردم.
مشکل از workspace بود:) .جاشو عوض کردم درست شد:)