PDA

View Full Version : تغییر روزهای هفته

com12151337
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 08:31 صبح
سلام بر همگی حلول ماه مبارک رجب بر همگی مبارک باشه و امید وارم در این ماه پر خیر و برکت سلامتی وهر آنچه خیر و سعادت باشه برای هیه دوستان از خداوند تعالی خواستارم انشالله
یک سؤال داشتم که به چه شکلی میشه که کد روز یک را عدد 1 وارد کردم کد روز 2 بصورت خود کار 2 و روز سوم بشه 3 والی آخر یعنی اعداد هفته تا روز هفتم بشه وقتی هفتم شد مجددا روز بعدی عدد یک را نشون بده و در فایل MDB هم ظبط بشه تا بتونه روز هم براساس اعداد روزعوض بشن نمونه پیوستی را عزیزان ملاحظه بفرمایند.

bita_ziba77
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 14:15 عصر
با سلام
ماژول هاي زيادي در سايت براي نمايش روز وجود دارد كه با جستجو مي توانيد آنها را دانلود كنيد

com12151337
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 16:15 عصر
سلام
محبت میکنید اگر آدرس بدین یا به چه نامی سرچ کنم .
ممنون میشم

aimaz23
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 11:09 صبح
سلام
من از روش دادن مقدار منفی ومثبت به مقدار ثابت تابع تاریخ استفاده می کنم

com12151337
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 12:35 عصر
سلام
محبت میکنید نمونه یا توضیح بیشتری بدید
ممنون

com12151337
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 22:10 عصر
سلام دوستان
لطفا کسی کمک کنه!

alirezabahrami
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 20:28 عصر
سلام بر همگی حلول ماه مبارک رجب بر همگی مبارک باشه و امید وارم در این ماه پر خیر و برکت سلامتی وهر آنچه خیر و سعادت باشه برای هیه دوستان از خداوند تعالی خواستارم انشالله
یک سؤال داشتم که به چه شکلی میشه که کد روز یک را عدد 1 وارد کردم کد روز 2 بصورت خود کار 2 و روز سوم بشه 3 والی آخر یعنی اعداد هفته تا روز هفتم بشه وقتی هفتم شد مجددا روز بعدی عدد یک را نشون بده و در فایل MDB هم ظبط بشه تا بتونه روز هم براساس اعداد روزعوض بشن نمونه پیوستی را عزیزان ملاحظه بفرمایند.
سلام آقای محمودی !
نمونه را در قالب اکسس 2007 ارسال کن!
یا علی

com12151337
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 16:52 عصر
سلام جناب بهرامی عزیز از لطف و محبت شما سپاسگزارم.

alirezabahrami
پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 19:38 عصر
سلام جناب محمودی!
این جدول سمت چپ فرم که دارای عناوین ایام، کد روز و روز است و دارای 31 سطر است به چه منظوری طراحی شده ؟
به نظر بنده بجای این سه ستون باید یک سابفرم جایگزین شود که کارکرد روزانه و واقعی افراد در آن درج شده باشد و با توجه به تاریخ های کارکرد هر فرد، چنانچه کاربر تاریخ شروع و پایان یا یکی از آنها را تغییر داد تاریخ های کارکرد مندرج در سابفرم متناسب با تاریخ جدید فیلتر شود .
علی ایحال عدد و نام روز یک تاریخ با استفاده از ماژول تاریخ شمسی جناب آزادی از طریق توابع زیر بدست می آید:
(DayWeekNo(ShamsiDate
(DayWeek(ShamsiDate
و با توجه به توابع فوق میتوان عدد و نام روز ستون تاریخ های یک جدول را بدست آورد.
یا علی

com12151337
جمعه 19 اردیبهشت 1393, 00:18 صبح
جناب بهرامی سلام
ستون اول برای مشاهده کاربر هست که از یکم تا سی و یکم ماه مشحص شده که کاربر با مشاده آنها می داند چندم از ماه است در لیست حضور و غیابی که باید چاپ شود روزهای شنبه تا جمه با نمایش و چاپ گردد که متعلق به یک نفر به مدت یکماه کار کرد اوست . بنظر جنابعالی یک ساب فرم برای روزهای شنبه تا جمعه درست کنم و در هر ستون بصورت خود کار تاریخ همان روز را مشخص کند ؟
آیا در همان لیستی که خدمت جنابعالی فرستادم نمی شه این دستورها را اضافه کرد
ممنون

com12151337
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393, 20:47 عصر
سلام
کسی از دوستان کمک نمیکنه

com12151337
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 13:29 عصر
سلام دوستان
با توجه به نمونه فوق ستون اول که اعداداست برای محاسبات اضافه کاری است و در ستون دوم جهت نمایش در گزارشات حضور غیاب هست حالا باتوجه به اینکه لیست یک ماهه است و کاربر فقط یک کلیلد فقط برای سهولات کار را باید انتخاب کند دوستان چه راه حلی را پیش نهاد میدهند؟