PDA

View Full Version : سوال: کد نویسی درون input

hamedd82
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 14:41 عصر
سلام
من توی فرمم یه input دارم میخوام وقتی توش یچیزی تایپ کردم و enter رو زدم اطلاعات رو با بانکم چک کنه .
بدون استفاده از botton .
چجوری باید براش کد بنویسم و کجا بنویسم؟
لطفا راهنمایی کنید .

mRizvandi
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 15:09 عصر
باید از جاوا (جی کوئری) استفاده کنید که بتونید کلیدها رو بررسی کنید.
اگر می خواهید دیتایی سمت سرور ارسال کنید هم می تونید از Ajax استفاده کنید.

hamedd82
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 10:37 صبح
من مقداری که توی input وارد شده رو با متد post به صفحه دیگه میفرستم ، چجوری میتونم این مقدار رو توی صفحه جدید بگیرم و بریزم توی textbox ؟

majidnazari65
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 11:13 صبح
پارامترهایی که با متد post ارسال میشن رو میتونی با دستور Request.Form["text1"] بگیری. text1 هم نام input توی فرم پست هست.

hamedd82
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 12:14 عصر
پارامترهایی که با متد post ارسال میشن رو میتونی با دستور Request.Form["text1"] بگیری. text1 هم نام input توی فرم پست هست.

دوست عزیز نمیشه !
من میخوام وقتی توی فرم یک عدد 10 رو وارد میکنم و اینتر رو میزنم این عدد توی فرم 2 داخل تکست باکسم قرار بگیره .

majidnazari65
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 14:50 عصر
ببینید اگر فرم رو با متد پست ارسال می کنید به یک صفحه، توی اون صفحه باید از کد بالا استفاده کنی. فرض کن توی صفحه send.html این کدها رو داری:

<form id="frm" action="Default.aspx" method="post" >
<input id="txt" name="text1" type="text" value="10" /> <input id="Submit1" type="submit" value="submit" />
</form>
حالا توی صفحه Default.aspx با کد Request.Form["text1"] میتونی مقداری که در text1 فزم صفحه قبل نوشتی بدست بیاری و استفاده کنی.

hamedd82
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:10 عصر
ببینید اگر فرم رو با متد پست ارسال می کنید به یک صفحه، توی اون صفحه باید از کد بالا استفاده کنی. فرض کن توی صفحه send.html این کدها رو داری:

<form id="frm" action="Default.aspx" method="post" >
<input id="txt" name="text1" type="text" value="10" /> <input id="Submit1" type="submit" value="submit" />
</form>
حالا توی صفحه Default.aspx با کد Request.Form["text1"] میتونی مقداری که در text1 فزم صفحه قبل نوشتی بدست بیاری و استفاده کنی.

من میخوام از مسترپیج مقداری که در تکست باکس هست رو به یکی از فرم هام بفرستم که داخلش یه لیبل دارم و میخوام این لیبل اون مقدار ارسالی رو بگیره
این کد شما جواب نداد

majidnazari65
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 21:56 عصر
اگر درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که:
یه input دارید توی صفحه شماره یک.
این input رو به شیوه post ارسال میکنید به صفحه شماره دو.
حالا توی صفحه شماره 2 مقدار input صفحه قبل رو لازم دارید.

اگر غیر از اینه منظورتون رو دقیق تر بیان کنید.

hamedd82
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 22:32 عصر
دقیقا همینه فقط اینکه هر دو صفحه م از مسترپیج ارث بری میکنن و input که قراره مقداری رو ارسال کنه توی مسترپیج هستش

majidnazari65
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 22:41 عصر
اگر میتونید قسمتی از کدهای html مسترپیج رو بذارید.
در هر صورت فرقی نمیکنه. باز هم به همین شیوه باید اطلاعات فرم رو بگیرید.

hamedd82
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 22:54 عصر
اگر میتونید قسمتی از کدهای html مسترپیج رو بذارید.
در هر صورت فرقی نمیکنه. باز هم به همین شیوه باید اطلاعات فرم رو بگیرید.

<form id="1" action="test.aspx" method="get" runat="server">
<input id="send" type="text" runat="server" />
</form>
من با این کد از صفحه مسترپیج مقدار داخل input رو ارسال میکنم و توی فرم 2 که از مسترپیج ارث بری میکنه با این کد textbox1.text=request.form["send"] اونو دریافت میکنم ولی textbox1 هیچ مقداری رو نمیگیره ! توی نوار آدرس مقدار ارسالی نمایش داده میشه ولی نمیدونم چرا تکست باکس این مقدارو نمیگیره

majidnazari65
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 23:01 عصر
متد ارسالی این فرم get هست نه پست. این مقدارها رو میتونی از طریق request.QueryString["send"] بگیری.
اگر از متد پست استفاده میکنی باید برای تگ input خاصیت name بذاری. مثل چیزی که قبلا نوشتم.