PDA

View Full Version : سوال: سیستم حضور و غیاب کارمندان

z_mn1368
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 01:00 صبح
با سلام
فرض کنید دفتری با تعدادی کارمند داریم که میخواد برنامه ای داشته باشد که کارمندان در آن log in کنند و تایم ورود ثبت شود و نیز log out کنند و تایم خروج ثبت شود و میخواهد که مدیر به پایگاه داده دسترسی داشته باشد و برنامه application تحت ویندوز باشد و تحت شبکه داخلی خودشان اجرا شود. سوال من اینه که آیا پایگاه داده ای ثابت روی سرور یا hostی نیاز است و نمیشود از راه دیگری داده های هر سیستم را جمع آوری کرد و با مدیر link کرد؟
کلا در مبحث اجرای تحت شبکه اشکال دارم و برام گنگ هست. اگر می شود من را راهنمایی کنید. با تشکر

parvizwpf
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 01:09 صبح
وب ندارن؟ اگه ندارند و میخوان آن تایم باشند باید بحث شبکه اوکی باشه و شما یه سیستم مرکزی برای پایگاه در نطر بگیری.

z_mn1368
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 09:05 صبح
چون دفتر بیمه است وب ندارن و یه سری vpn داخلی دارن. پس از نظر شما در دفتر باید سیستمی همیشه روشن باشد و حکم سرور را بازی کند؟ راه دیگری وجود نداره؟

z_mn1368
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 09:06 صبح
من نوشتم وی پی ان ولی کلمه *** شد:افسرده:

parvizwpf
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 15:06 عصر
لزومی نداره سرور در ساعات غیر کاری روسن باشه اما هنگامی که کاربران قصد استفاده دارند باید باشه.

z_mn1368
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 09:57 صبح
باشه ممنون. یه کاریش میکنم. چون هنوزم توی بحث شبکه بودن سیستم ها با سرور و رد و بدل اطلاعات آنها با سرور زیاد اشکال دارم و مطلب برام گنگ هست:ناراحت: