PDA

View Full Version : کمک برای رفع مشکل سایت آپلود شده

okpnz1
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 09:57 صبح
سلام
ممنون می شم منو توی رفع مشکلای سایت که جدیدا آپلود شد کمک کنید. بعد از پروژه دانشگاهی اولین پروژه تقریبا رسمی هست.
آدرس سایت: http://autozanjan.ir/
اشکالاتی که دارم میگم
1. من برای هر خطا یه فایل Errors درست کردم و خطاهای موجود رو تو اونجا نوشتم وقتی مثلا صفحه ای که موجود نیستو می زنم خطارو می گیره ولی وقتی روی منو کلیک می کنم که برم صفحه ای که موجود هست تو همون مسیر می مونه!!! (نمیدونم باید تو صفحاتی که خطا هست منو نمایش داده بشه یا فقط خطا نوشته بشه)
2. وقتی با مرورگر کروم سایتو ران می کنم فودر بالا میاد و جای نامناسبی قرار می گیره.
3. تو صفحه مشاهده تمام آگهی ها از دیتا لیست استفاده کردم و فعلا صفحه بندی نکردم ولی آگهی جدید که میاد رو نمایش نمی ده اینگار ظرفیت صفحه پر شده(چیکار کنم؟)
4. از چه راهی می تونم قیمت های آنلاین خودرو رو توی سایت نمایش بدم؟
5. آمار بازدیدمم مشکل داره:)
کل سایت دیگه چیش موند همش مشکل شد:قهقهه:
ابن نسخه اول سایت هست و خیلی مشکلا داره و خیلی راه پیش رو دارم
ولی ممنون میشم نقاط ضعفی که میبینیدو بهم بگین

majidnazari65
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 11:16 صبح
مشکل صفحه ارور اینه که احتمالا ابتدای url های منو از /~ استفاده نکردی. بنابراین تو هر مسیری که باشی url به انتهای اون مسیر اضافه میشه.

okpnz1
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 11:25 صبح
اینو اضافه می کنم باز هم نمیشه
http://autozanjan.ir/~/Contact%20Us.aspx
به این صورت میاره

majidnazari65
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 11:48 صبح
اگر لینک ها از نوع asp:HyperLink هست از این روش استفاده کن. در غیر این صورت اینطوری ../../de.aspx بنویس یا با آدرس کامل url.

okpnz1
جمعه 12 اردیبهشت 1393, 12:17 عصر
ممنون از راهنماییت

okpnz1
شنبه 13 اردیبهشت 1393, 10:10 صبح
دوستان برنامه نویس کسی راهنمایی نمی کنه منو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meysibala
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 11:47 صبح
1. من برای هر خطا یه فایل Errors درست کردم و خطاهای موجود رو تو اونجا نوشتم وقتی مثلا صفحه ای که موجود نیستو می زنم خطارو می گیره ولی وقتی روی منو کلیک می کنم که برم صفحه ای که موجود هست تو همون مسیر می مونه!!! (نمیدونم باید تو صفحاتی که خطا هست منو نمایش داده بشه یا فقط خطا نوشته بشه) وقتی سایتت با خطا مواجه میشه صفحه خطا رو نشون میده که در تنظیمات وب کانفیگ <customErrors mode="Off"> رو On کن

2. وقتی با مرورگر کروم سایتو ران می کنم فودر بالا میاد و جای نامناسبی قرار می گیره.
در css در قسمت footer ، اینو بنویس ;clear:both

بقیه موارد رو دقیقا نمی دونم پس بهتره چیزی نگم :چشمک:
اما چیزای دیگه ای که به ذهنم می رسه
1) در صفحه اصلی عکس پرایدی که گذاشتی حجم بالایی داره (700kb) ، که این حجم برای این اندازه لازم نیست و وقتی شما به کاربر اجازه آپلود عکس رو میدی حجم مشخصی رو معین کن واسش
2) لینک تعرفه و قیمت خودرو یکیست که فکر کنم داری روش کار می کنی!
3) در قسمت تماس با ما تنظیمات ایمیل رو با استفاده از validation درست کن RegularExpressionValidator
4) برای ثبت آگهی در قسمت توضیحات نوشتی ویژگی های خودرو را ذکر کنیم که فکر کنم ذکر کنید بهتر باشه
5) در صفحه اصلی در قسمت نمایشگاه ، اگر اسامی نمایشگاه ها هستند بهتر نیست که آدرسشونو هم یا تو سایت بذاری یا بصورت tooltip قرار بدی
موفق باشی

okpnz1
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 13:26 عصر
مرسی از راهنماییت اون رو اف کردم چون داشتم تو سایت تغییرات می دادم یادم رفت آن کنمش:)
مرسی از راهنماییت در باره مرورگر کروم
برای قیمت بروز خودرو نمی دونم چطور قیمت های بروز خودرو رو در سایت نمایش بدم؟ طوری که خودش آپدیت بشه بوسیله ربات کسی می تونه راهنماییم کنه؟
ذکر کنید اشتباه تایپی مرسی که اینهمه دقت کردی:قلب:
برای نمایشگاه ها برنامه خاصی دارن که فعلا گفتن اسم نمایشگاه ها بیاد بعد با ارتباط با هر نمایشگاه قراره صفحات مربوط به اون نمایشگاه ایجاد بشه.
باز اگر موردی بود ممنون می شم بفرمایید.

okpnz1
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393, 13:42 عصر
یه مشکل دوستان لطفا راهنمایی کنید
کسانی که با مرور گر اکسپلورر ورژن 8به پایین سایت رو مشاهده می کنند منوی سایت به هم میریزه
چیکار کنم درست نشون بده در تمامی ورژن ها؟